| Mumoasa_8985 a întrebat:

Spuneti-mi cum as putea sa-mi fac si eu iubitul gelos?

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic sa stai in banca ta. Daca vede ca faci tot posibilul sa-l scoti din pepeni incercand sa-l faci gelos, o sa-ti dea o pereche de papuci foarte la moda.Ii vrei?!

Gelozia provocata e o mare tampenie si se vrea ca rezultatul sa fie o dovada ca celalalt (daca tipa si sare ca o maimuta ca te vrea altul) te iubeste.Nimic mai gresit!

Daca vrei atentia lui, atunci castig-o!

| RXN a răspuns:

Da,asa,fa-l gelos, apoi vii aici si te plangi ca ti-a dat papucii. Potoleste-te cu genul asta de copilarii.

| Adorable a răspuns:

Buna!
De ce ai vrea sa iti faci iubitul gelos? El ti-a gresit intr-un fel cu ceva? Daca te iubeste cu adevarat, teama de a nu te pierde se va transforma in gelozie.
Poti sa stai in preajma altui baiat, sa te prefaci ca ai un secret sau sa te prefaci schimbata.
Succes!

| Luori a răspuns:

Pentru ce sa ti-l faci gelos? De dragul de a te juca?

| St3fU a răspuns:

Mai.mai bin e nu-l faci gelos.ca dupa gelozie urmeaza despartirea in prop de 90%. Oricum daca tot nu te'am facut sa te razgandesti. poti sa'l faci gelos povestindu'i de fostii iubiti, ca ce bine aratau, ce faceau ei si el nu face etc. si asa vezi daca o sa schimbe asa cum ii spui tu ca erau fostii, inseamna ca te iubeste multlaughing alt mod ar fi sa'i arati baieti, si tot asa : ca ce bun e ala, ce corp are ala, ce romantic e nu stiu care.sau ce'ti place tie si el nu are oricumbig grin si atunci o sa fie gelos ca tu te uiti dupa ce el nu arelaughing

| XK a răspuns:

Omg ce disperate pe aici... daca este iubitul tau de ce vrei sa il faci gelos? nu te **** bine sau ce? straight face
auzi la ele...sa se linga cu altul chiar in fata lui straight face chiar vrei sa pari superi ****?straight face

| Bog15 a răspuns:

Exista 2 variante, una ca vrei sa te pretuiasca mai mult, faci asta prin a-l ignora o perioada si a fi rece, daca observi vreo reactie inseamna ca tine la tine si vrea ca rel voastra sa mearga, 2 daca vrei sa te desparti de el sau sa il oftici, faci ce zice forumul de aici, te bagi in seama cu alti baieti, iti dai id-ul de mess in colo si incoace, statusuri ciudate, etc, etc

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Ai putea sa il faci gelos prin a te da la un alt baiatsmug

| ZambetheCaptive a răspuns:

1. Intalneste-te cu alt cineva
2.Sarutate cu cineva chiar in fata lui
3.Cand trece pe langa tine prefate ca vorbesti cu iubitul tau la telefon si spune-i numai lucre frumoase de exemplu "Mi-a fost dor de tine","Te-am visat","Cf iubitule"chestii de astea dar nu iubitului tau
4.Scrie la status ceva de genul "Pisyyy da-mi un buzz" poti scrie si numele lui acolo

nu mai am idei...thinking

| ZuZuLiNka a răspuns:

Cind iti scrie pe net ce faci..atunci raspundei ca vorbesti cun baiat...

| danut1 a răspuns:

Sti ce sa ai faci dai un sut an boase si dal an pla mea ca baieti gasesti frumoaso da sa nu ati pierzi ancrederea an baieti