| anonim_4396 a întrebat:

Heeei happy
Am o prietena care a fost parasita de iubitul ei, a fost lasata pentru altul. Acum lui ii pare destul de rau, aia s-a despartit de el si e singur. Ce credeti ca ar putea face sa-l faca gelos? laughing

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ea a fost lasata pentru altul.Are si alte inclinatii sexuale? Daca vrea sa il faca gelos cam suna a razbunare.Si razbunarea este arma! Sa nu zic.

| Vokii a răspuns:

Sa fie mereu cu un alt baiat prin preajma lui, "din coincidenta" si sa se sarute, sa se tina de mana etc, sa vada ca e mai fericita cu acel baiat decat cu el. Atunci cand il va vedea sa fie indiferenta.

| William a răspuns:

Uite ce am inteles eu din intrebarea ta. Ai o prietena care a fost parasita de iubitul ei. El s-a despartit de ea ca sa fie cu un baiat, presupun ca e bisexual. Acum baiatului ii pare rau ca s-a despartit de fata pentru ca baiatul celalalt l-a lasat. Vrei sa stii ce ar putea face fata ca sa il faca gelos pe baiatul care a parasit-o. Cu alte cuvinte nu pricep nimic din ce zici.

| darrio2007 a răspuns (pentru William):

Inclin sa cred ca problema este a ei.Nu a unei prietene.