| jazz198410 a întrebat:

E normal ca iubitul sa nu fie gelos?

Răspuns Câştigător
| NoLiesJustLove a răspuns:

Buna.1-are foarte multa incredere in tine sau 2-nu te iubeste...dar m-ar ajuta sa imi dai mai multe detalii despre relatia ta de exemplu de cat timp sunteti impreuna.

| jazz198410 explică (pentru NoLiesJustLove):

Hey iti multumesc pentru raspunsul tau :*
pai suntem de 4 luni si o sapatmana..cu facebookul. fostul meu imi comenteaza la poze. si zice ca ma iubeste. si ca e dor. si amintiri care le avem impreuna. il alint si eu si rad. el le vede dar nu spune nimic ..si a mai vazut de astea.
sau baietii imi comteaza la poze. raspund si eu. cu multumesc si pupicuri ..de astea. vede dar nu zice nimic
dar eu daca vad ceva la el... ce vede el la mine. sincer expodez. stii dar el deloc. nu stiu ce sa cred daca ma iubeste daca nu. ori ma vrea doar pentru pat. ne cunostem parintii si zice ca ma iubeste. si vrea sa avem o relatie serioasa dar nu stiu ce sa cred. really. :-

| cristif a răspuns (pentru jazz198410):

Acordai mai multa atentie..nici eu nu bagam in seama ce primea prietena mea pe facebook, pupicuri si chestii d-astea..am vazut o poza la o petrecere in care pupase un baiat pe obraz cu inca o fata(baiatul fiind la mijloc)..sincer crapasem putin de gelozie, dar daca stau bine sa ma gandesc, la unele petreceri si pe mine ma sarutau fetele pe obraz la poze. vorbiti cat se poate de des, trece de la sine happy

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru jazz198410):

Buna mesri pentru funditahappy.eu zic ca te iubeste si are mare incredere in tine ca nu il vei insela dar totusi zic sa il intrebi daca e geloshappy

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca te iubeste, are incredere in tine si nu e gelos. daca te considera usuratica, nu te iubeste, nu are incredere in tine si e gelos.

| mona a răspuns:

E normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar foarte normal.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Da este foarte normal. Nu inteleg la ce ajuta gelozia asta?

| Different69 a răspuns:

Eu zic ca putina gelozie exista in orice relatie.

Răspuns utilizator avertizat
| george232323 a răspuns:

Pai daca nu are pentru ce este normal

| jazz198410 explică (pentru george232323):

Ba da. are. dar nu e gelos. :-s. this is really worrying me

| Dianatips a răspuns (pentru jazz198410):

Si eu credeam asta despre prietenul meu pana acum 2 saptamani cand am vorbit cu el despre asta. De multe ori eram cu el la party-uri si de fata cu el ma abordau tot felul de tipi in sensul ca veneau sa facem cunostinta sau bullshit-uri din-astea si el nu reactiona deloc urat adica nu intrerupea faza doar daca vedea ca respectivul e beat sau daca intrece masura si si atunci, politicos cu zambetul pe fata, si chiar mi-am pus niste semne de intrebare, el oare chiar nu e gelos niciodata, ca asta poate insemna multe? Mi-a spus in cele din urma, ca DA, a fost gelos de nenumarate ori, doar ca nu s-a aratat pentru ca nu a vazut rostul, la urma urmei are incredere in mine si in alegerile mele si stie ca nu l-as face niciodata sa sufere. Mai mult ca sigur ca si la tine e la fel, daca un berbec si-a calcat pe orgoliu si a recunoscut ca e gelos, dar nu se exteriorizeaza laughing

| jazz198410 explică (pentru Dianatips):

Aww. va multumesc la toti. mati facut sa ma simt mai bine ca era chiar tare ingrijorata si imi facem tot felui de ganduri. thank you very much guys!

| val18 a răspuns:

Depinde de firea fiecarei persoane in parte! unii sunt maxim de gelosi, iar altii deloc pentru ca se azeaza pe incredere in relatiile lor! iar altii poate sunt dar nu isi arata sentimenteletongue

| frumusetea a răspuns:

Da e normal sunt oameni care nu sunt gelosi si au incredere in persoana respectiva