| kasandra111111 a întrebat:

Hey prieteni
povestea mea e mai complicata si destul de lunga, dar o sa incerc sa o scurtez pe cat posibil, si sper sa intelegeti ce e de inteles si sa ma ajutati intr-un fel sau altul

Deci am fost cu un baiat cu 3 ani mai mare si ne-am certat iar ne-am inpacat...ideea e ca de craciun ne-am inteles cel mai bine ne iubeam simteam asta, eram fericiti, apoi normal ca a intervenit revelionul si alta fata, de revelion normal un pic de alcool alea alea ce sa faca baiatu toti erau bot in bot numa el singurel, ei si ziua urmatoare am iesit cu el si mi-a povestit ce au facut in afara de ceea ce o facut el, si bine inteles ca seara am aflat, bun o trecut un timp in care nu o mai vorbit cu mine ca nu mai avea curaj
Ideea e ca el o mai facut faze de genul si de iertat nu mai pot, nu mai pot avea incredere, ceea ce imi doresc e sa nu il mai iubesc sa nu mai tin la el sa pot sa fiu nepasatoare cand imi spune ceva frumos nu sa ma topesc pe loc, stiu ca dupa cate a facut nu ar mai trebui sa simt nimic dar nu pot!

un sfat-doua va rog frumospuppy dog eyes
Funda la cel mai bun!

10 răspunsuri:
| kasandra111111 explică:

Faza e ca si eu m-am gandit la toate si le-am cerut sfaturile si prietenelor si nu merge nimic sa zicem ca nu vorbesc cu el 2-3 zile uit ceva timp si intervine ceva si vine vorba de el sau il vad si iar ma pleostesclaughing))
stiu sunt complicata de aceea am cerut ajutorul aici...

| Cisleanu_Cristian_1998 a răspuns (pentru kasandra111111):

Cati Ani Ai>?

| kasandra111111 explică (pentru Cisleanu_Cristian_1998):

Ce conteaza varsta atata timp cat stiu ce simt? nu sunt nebuna si nu sunt o mucoasa de 10 ani care nu stie ce sa mai posteze si se baga in seama...

| simplyM a răspuns:

Incearca sal pui la incercare nu mai vorbi nici tu cu el si vezi daca te cauta, iar daca te cauta inseamna ca tine la tine cu adevarat.nu stiu exact ce se petrece intre voi dar nu este corect sa faca asa ceva, vorbeste cu el si roagal sa nu mai faca asa ceva asta daca te iubeste.of baietii astia sunt asa incurcati.eu iti urez succes si ai grija de tine pup

| kasandra111111 explică (pentru simplyM):

Am facut asta si mi-o dat telefoane de m-o zapacit dar mai e o problema el e acum cu o tipa care e practic obsedata de el la propriu s-o luat si de mine cand am fost cu el si poate nu ma crezi dar e de-a dreptul periculoasa fata si daca se desparte de ea e totul bine pana cand se combina cu alta si apoi tipa o ia razna, faza e ca eu nu pot sa-l mai cred adica cred ca daca as fi iar cu el iar ar face asta pentru ca repet nu e prima oara

| simplyM a răspuns (pentru kasandra111111):

Atunci e un baiat neserios si nu te merita. spune-i ca nu vrei sa mai vorbesti cu el poate va intelege, acum chiar cred ca nu te merita daca iti face faze de astea.mai bine o inchei cu el pentru de aici vei avea de suferit doar tu.succes scumpa si ai grija de tine:*

| anonimulus a răspuns:

Deci daca il iubesti merita sa il ierti puppy dog eyes o prietena de-a mea a iertat o gramada de chestii la prietenul ei si mereu se impacau/certau dar acum s-au certat de tot si tot mai tin unul la altul si eu fac tot posibilul sa ii impac asa ca te rog eu frumos impacati-va nu meritati sa mai stati asa. poate dupa ce numai vorbesti deloc cu el poate isi face o alta prietena si vei regreta ca nu l-ai iertat asa ca bafta si pupici multi

| Elly1995 a răspuns:

Incearca sa nu il mai bagi in seama fii puternica intr-o buna zi iti vei gasi un baiat bun care sa te iubeasca si care sa te respecte nu are rost sa ii mai acorzi o alta sansa deoarece te-a inselat de atatea ori o poate face de N ori... fii puternica...

| Cisleanu_Cristian_1998 a răspuns:

Am Citit Complet toata povestea ta crede-ma si eu am trecut prin chestii asemanatoare si am suferit mult dar am trecut peste dupa un timp o sa uiti de tot ce s-a intamplat(2-3 saptamani)si o sa gasesti sigur pe altcineva care sa te ajute sa iti revii la starea normala si sa te iubeasca. FUNDA?
P.S: Si eu am trecut prin asta dar am gasit o alta persoana care intr-adevar ma iubeste!

| kasandra111111 explică (pentru Cisleanu_Cristian_1998):

Eu nu de 2-3 saptamani eu de ft mult timp am problema cu asta... faza e ca am incercat sa fiu cu alt cineva care stiu sigur ca ma iubeste si tine la mine dar mintea mea e tot la el adica e mare diferenta ma gandesc cum era cu el toate momentele frumoase si cum era cu baiatu astalalt si nu are nici-o treaba una cu alta...