| superpissy40 a întrebat:

Buna TPU. Stiu ca e o intrebare stupida si voi primi raspunsuri pe masura, insa voiam sa intreb daca e posibil ca o fata sa ramana insarcinata daca se afla in mare(atat cu barbati, cat si cu femei), iar unul dintre barbati sau chiar mai multi urineaza in apa? Mentionez ca ei se afla in stare naturala, normala, fara erectie. Multumesc tare mult!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Nu asa functioneaza... Urina nu contina sperma, iar aceasta nu traieste decat in vagin, in niciun caz in apa cu clor din cada sau in apa sarata de la mare. Pune mana si urmareste aici:

https://www.youtube.com/......tps?/watch

https://www.youtube.com/playlist?list=PLejwvuY0eTV2xSIxk5pPfskU9oXoN5BDh

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu stii cum apare o sarcina?

| Violleta2022 a răspuns:

Uneori ma uimesti cu intrebaile astea de 10-11 anisori, desii te dai mai matura de atat...dar dupa intrebari deducem ca esti copilas mic, inca nestiutor.

Este imposibil sa lasi o fata/femeie gravida cu urmatoarele: apa din wc, din cada, de la mare, cu prospopul sau degetele murdare, prin chiloti sau haine.

O fata/femeie poate ramane gravida NUMAI prin sex cu penetrare vaginala si numai cand fata/femeia este in perioada fertila.

| sierra1 a răspuns:

Ape de mare + urină = stare de graviditate? E genial, ai putea patenta ideea!

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa apară vreo sarcina în situația prezentata de tine.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu are logica.
Că e sau nu erect penisul sau că urinează sau nu tipul in mare, nu are vreun efect asupra femeii.
Ca sa fie însărcinată, acel bărbat ar trebui sa ejaculeze in apă și chiar și așa, șansele să rămână însărcinată sunt destul de mici, pentru că sperma se alterează la contactul cu apa și mai mult de atât, care-s șansele să ajungă sperma in vagin?

| VoidEternal a răspuns:

Parca erai o fată matură. Înțeleg că ești virgină, dar să fii atât de paralelă la orice vârstă mai mare de 12 ani e strigător la cer. Nu ai nicio scuză.

| GeorgeCazan a răspuns:

Sunt urât surprins de întrebare, mai ales că este pusă de un utilizator așa vechi.
Nu, nu este posibil așa ceva.
Nu folosi niciodată scuza asta, dacă ești însărcinată...nu te va crede nimeni.