| Bella_1624 a întrebat:

Buna TPUkiss! Stiu ca povestea e cam intortocheata dar nu am stiut altfel cum sa o formulez.

Deci Ioana (sora mea de cruce) este cu unu Alex, Alex mai are pe una Crina, dar Alex si crina nu se inteleg asa bine si se cearta mai mereu, Alex a inceput sa o iubeasca pe Ioana, iar acum Crina il inseala pe Alex a 3 a oare si de data asta a aflat de la Ioana. Data trecuta i-a zis el la Crina ca daca mai vorbeste cu ala o singura data se despart. Azi au Alex a vrut sa o lase, dar i-a facut Crina scene si a tot plans, apoi a zis sa faca pauza. Iar a facut Crina scene si a plans apoi s-au impacat. Dar i-a dat 10 zile timp la dispozitie sa se gandeasca el sau alalalt. Intrebarea mea e: In astea 10 zile cat Crina se gandeste pe cine alege, sa incerce Ioana sa intre pe sub pielea lui Alex sa il cucereasca numai pentru ea? Are sanse? Si daca poate cum sa o faca?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De ce ar vrea un barbat care o trateaza ca pe roata de rezerva? Adica nu o respecta nici macar cat sa fie unica femeie din viata lui? Eu asta chiar nu inteleg, ea nu are nici un pic de mandrie, trebuie sa cerseasca resturile de la "masa" alteia?

| Narfundo a răspuns:

Eu zic ca alex ramane cu amandoualaughing

| Narfundo a răspuns:

Ne-ai mintit cu nerusinare deutzlaughing

| Narfundo a răspuns:

Ai zis ca nu te intereseaza ce cred, ai fost cam aroganta la faza asta ...sa iti raspunda cine o vrea de acum in colo.

| Musiclove18 a răspuns:

Degeaba incearca ea sa aiba sanse.Eu zic ca e cam clar ca acest Alex o prefera pe Crina deoarece daca o voia pe Ioana cu adevarat cu tot cu lacrimi si alea alea o dadea naibii pe Crina. Ea trebuie sa vb cu el si sa ii spuna sincer si clar ca daca o iubeste sa o lase pe aia daca nu o lasa e destul de rau.Nu inteleg ce il opreste pe acesta sa se desparta de Crina zici ca o iubeste pe Ioana si ca se cearta cu Crina mereu.Depinde numai de el. Daca chiar o iubeste va face alegerea corecta.Sa ii mai explice Ioana ca nu trebuie sa stea cu Crina numai din mila, asa ceva nu se face.Nu il poate tine langa ea cu forta. Daca baiatu' nu mai vrea, numai vrea si gata! sa aiba un pic de mandrie si ea.oh go on Sper ca te'am ajutat iubita :*si pe prietena ta la felhappy >big grin

| deutza a răspuns:

Oameni buni sa va zic eu ceva. sa stiti cum e povestea asta cu adevarat. ioana e de fapt bella adica o asa zisa prietena de a mea...eu fiind crina de mai sus. alex de fapt e bogdan. bogdan e prietenul meu de un an si aproape 3 luni. bogdan adica alex nu e cu ioana. crina adica eu nu am facut nici o scena ieri numai am zis adevarul in fata. alex adica bogdan nu prea vorbeste cu ioana numa cand vrea sa afle cateva lucruri despre crina adica despre mine. dar cum eu am crezut intr-o prietenie falsa i-am zis tot "bellei" adica ioanei si ea mereu ma dat de gol da am crezut ca na facut-o intentionat. si da l-am inselat de 3 ori dar numai prin mesaje si pe mess pentru ca e prea mare distanta dintre mine si respectivul. si da bgdan ma iertat mereu pentru ca stie ca il iubesc si si el ma iubeste. daca nu m-ar fi iubit atunci nu m-ar fi iertat nici prima data. deci daca nu ma credeti lasati-mi un mesaj pe privat si va povestesc totul cu lux de amanunte. si felinutzo(bella) team crezut o prietena foarte buna, pe care ma pot baza, dar azi dupa ce am vazut toate astea mi-am dat seama ca nu se merita sa mai ai incredere in cineva.

| deutza a răspuns:

Si ink ceva m-am uitat la raspunsurile si intrebarile ei. daca nu era "prietena mea" atunci nu ar fi stiut cand m-am certat eu cu prietenul si mai ales la intrebarea asta care fix ieri s-a intamplat tot ce a zis acolo. si va puteti da singuri seama.mai demult zicea ca iubeste pe unu cristi dar cand a dat un raspuns cu ce alinturi va plac zice acolo la un moment dat bobo de la bogdan deci va dati si voi seama...

Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.

| deutza a răspuns:

Hai ma alex nu ma intere ce crezi dar sunt mai multe lucruri cu care se da de gol singura... da ma rogwinking crezi ce vrei. ADEVARUL conteaza pentru mine si stiu ce zic nu ca cine ma crede sau nu... daca vrei pe privat iti dau si id de skype al lui "alex" si vezi ce zicewinking

| deutza a răspuns:

Si totusi daca te uiti bine la intrebarile si raspunsurile ei si esti foarte atent vezi ca nu coincid si ca sa vezi ca alex si cristi sunt aceeasi perssoana uite o coverrsatie cu mine si ea nu pun numele

©©deutza ©©: si cum il cheama pe prso?
©©deutza ©©:
: nu stiu numele de fam dar dar are 2 nume il cheama si alex si cristii
: cristi*

ca nu vreau sa fiu asa dar cand cea mai buna pr a ta se da la prto te doare totusi...in fine si nu ma intereseaza daca ma credeti sau nu.numa deschidetiva ochii

| zalisa a răspuns:

Daca se comporta astfel, inseamna ca nu se merita.
El va alege cu cine rămâne.
Sper ca te-am ajutat.
Pa!

| andreutza_5786 a răspuns:

De fapt crina il iubeste si pakat ca crina are incredere in ioana de fapt a avut.