| Gabitzaa a întrebat:

Va rog cititi chiar vreau un sfatsad. sunt cu un baiat de 2 saptamana si 6 zile.eu vinerea trecuta ma despartisem de el deoarece nu mai simteam nimic pentru el... dar am auzit ca a plans si mi s-a facut putin mila si ma simteam vinovata si ne-am impacat(in aceeasi zi neam desp si ne-am impacat)mie inainte sa fiu cu el imi placea mult de un baiat, si eu cu acel baiat numai vorbisem de aproape 2 saptamani iar de cateva zile vorbim in continuu.nu e vorba ca as vrea sa fiu cu el pentru ca ne-ar sta bine:-|da el e genu "azi esti buna maine esti proasta". iar eu de baiatu cu care sunt nu vreau sa ma despart de el din cauza lu celalalt pur si simplu simt ca numai merge si ca imi bat joc de el... dar ideea e ca nu stiu cum sa-i zic, daca ati putea sa-mi dati un sfat cevathinking ma refer l ceva de genu"eu as zice sa mai ramai k el sa vezi ce o sa se intample" sau "spui ca iti pare rau dar numai merge."

Răspuns Câştigător
| AnneeQ a răspuns:

Dacă a plâns pentru tine, chiar te iubeşte.şi în ziua de azi nu prea mai găseşti băieţi aşa.Nu lua o decizie care mai târziu să te facă să regreţi. Gândeşte-te bine.

5 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa mai ramai cu acest baiat si daca vezi ca tot nu merge apoi incearca sa-i spui in cel mai frumos mod posibil ca nu puteti continua, dar puteti ramane prieteni. poti sa pastrezi legatura cu el si sa-l ajuti sa treaca peste.sa nu-i intorci spatele fiindca atunci ar fi foarteurat din partea ta.

| Gabitzaa explică (pentru LoL):

Pai.si daca as ramane cu el de ce as mai ramane sa ma port urat crezi ca el nu si-ar da seama.sad?

| LoL a răspuns:

Parerea mea e sa vezi daca mai exista o sansa daca nu... asta e!

| florinboy1995 a răspuns:

Da sigur
ai putea sa ii zici frumos calm, simplu nu mai merge si poate va intelege daca nu fa ce e mai bine pentru tine

| Gabitzaa explică (pentru florinboy1995):

Adica sa fac ce e mai bine pentr umine:-|?