| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU! SUNT DISPERATA.AZI MIAM INCEPUT VIATA SEXUALA SI AM FACUTO NEPROTEJAT CU PRIETENUL MEU.nu am facut-o pana la capat doar cat sa ma devzvirgineze.si el s-a spalat inainte si nu a ejaculat in mine! pot ramane insarcinata? ce pot face? incidentul sa petrecut acum 3 ore!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai postat întrebarea asta, ai primit răspuns!
Pa, pa.

| CristiB93 a răspuns:

Dar ce a fost in capul tau de ai facut-o asa?

| Cronki a răspuns:

Buna! Sunt disperat, am o problema!
Azi am facut cumparaturi in mall si am platit cu cardul, crede'ti ca mi-a luat bani de pe card?
hee hee

| thekidno1 a răspuns:

Voi astea fetele sunteti penibile.
De ce vii si spui ca esti disperata?
Treziti-va ma odata si folositi prezervativul.
Daca nu a ejaculat sansele sunt putine dar exista.

| neutrino a răspuns:

Acum nu mai ai decat sa astepti rezultatul. Poate ai noroc!

| Azµre a răspuns:

Da poți! Există șanse!

| Alex8595 a răspuns:

Exista sanse sa ramai in sarcinata daca nu a-ti folosit prezervativ, du-te spune-i mameihee hee sa te duca la un control ginecologic

| Nutsa23 a răspuns:

Daca esti sigura ca nu a ejaculat, atunci stai linistita nu va fi nimic. Insa cand se intampla sa ejaculeze in tine fara ca sa te protejezi atunci te ajuta pastila de a 2 zi care se bea timp de 24 de ore de la contactul sexual...

| algaar a răspuns:

Acum esti happy?