| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
sunt impreuna cu un coleg de 2 saptamani, de fapt noi am mai fost impreuna dar ne-am despartit si acum ne-am impacat.
prima oara cand am fost impreuna ma sinteam super bine si ne-am despartit ca cica el sa luam o pauza, dar atunci el nu tinea la mine. dar acum el zice ca tine la mine si chiar cred ca e asa pentru ca simt asta si chiar mi-a demonstrat.desi tin la el ma simt "najpa", nu stiu daca intelegeti.
de ce credeti ca ma simt asa?
poate din cauza ca suntem colegi?
sau poate ca mi-e frica sa nu se intample ca prima oara?
chiar nu pot sa ma inteleg.
va rog-un sfat
multumesc
pup

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Te simti "naspa" pentru ca ti-e frica ca ar putea sa se repete figura.Totusi,trebuia sa iti dea argumente atunci cand ti-a cerut o pauza. Nu stiu exact ce te face sa crezi ca tine la tine dar ai grija sa nu se intample ca prima data. Fii mai aspra!

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Ai un sentiment de anxietate. Ti-e frica sa nu il pierzi.Nu esti prea sigura pe tine. sad Fii mai increzatoare in fortele tale.Succes! :*

| Monica a răspuns:

Da.Probabil pentru ca ti-e frica! Poate nu mai simti acelasi lucru, ca inainte pentru el!
Gandeste-te mai bine daca merita sa mai incercati.Gandeste-te daca il mai iubesti, sau te minti singura spunandu-ti ca da, il iubesti.
I-a o pauza in care sa meditezi asta.Gndeste-te la sentimentele tale.Ai tot dreptul. Daca nu o sa te inteleaga, probabil nu mai tine la tine si cand cineva nu te intelege si nu-ti accepta decizile, nu merita nici 'negrul sub unghie'!

| Andru1996 a răspuns:

Te simti naspa pentru ca el te'a lasat de proasta prima oara...nu fiindca sunteti colegi si cu siguranta ai o frica in tinebig grinlaughing sa nu ti se intample ca prima oara dar nu cred daca zici ca simti u ca te iubeste pai asa estewinking de obicei fetele simt mereu asta mai dai o sansa orice om are dreptul la o a doua sansawinking mult succes...primesc fundita?big grin

| timioros a răspuns:

Asa mi so intamplat si mie laughing.Am fost cu una si amandoi am tinut unul la altul.Si eu simteam aceeasi senzatie, dar mi-am dat seama ca de ce sami distrug tineretea ce asa ceva.Nu stiu cati ani ai dar daca zici ca sunteti colegi cred ca ai mai putin de 16 ani.Nu cred ca ti-am fost de ajutor dar poate ca-ti va fi de folos. Ai distul timp pentru d-eastea mai incolo, dupa 16 ani.