| Scorohod a întrebat:

, sunt in relatie cu o persoana de aproape 6 luni, si doreste sa-i demonstrez ca o iubesc, dar nu stiutiu ce sa fac si cum sa procedez ca sa se indragosteasca in mine, nu eram cam atent si putin ce stiu despre ea, dar ea stie despre mine foarte multe, ce sa fac? cum sa-i demostrez prin ce fapte?

4 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Asa sunt si eu, imi place sa mi se demnonstreze ca cineva tine la mine.Sincer mie mi-ar placea daca m-ar invita intr-o seara la cina sa fie foarte romantic, sau undeva sa zic p langa rau sau p langa lak sh sa pui pietre in forma de inima, sau sa mergi la ea la fereastra sh sa o suni sa iasa putin pe fereastra sh uh sa ai o coala mare p care scrie "te iubesc". Sigur i-ar placea. Sper ca te-am ajutat>big grin

| BAM_7947 a răspuns:

Sa-mi bag **** cati analfabeti! te duci in **** mea la ea, ii tragi niste limbi in **** si ii zici ca nu ai mai facut asta pentru nimeni! dupa ce termini te stergi de **** la mustata aia proaspat crescuta si ii zici ca o iubesti! simplu...

| Monii a răspuns:

Cadouri sau pur si simplu sa ii faci o declaratie de dragoste si in acea declaratie sa spui tot ce simpti pentru acea persoanabatting eyelashes

| butterflye a răspuns:

Sincer acum, ce ai facut 6 luni de zile? adica, dupa 6 luni vrea sa ii demonstrezi ca o iubesti si vrei sa o faci sa se indragosteasca de tine?raised eyebrows pai pana acum ce a facut? eu am prieten de 2 luni si sa fiu sincera n'am mai avuit pe nimeni ca el si mi-a trebuit mai putin timp sa'mi dau seama ca il iubesc si incers...sa imi demonstreze ca ma iubeste.intradevar nu stiu situatia ta, dar din cate ai spus aici este cam ciudatthinking