| Burlacu006 a întrebat:

Buna TPU
Sunt in zodia taur am 16 ani si am o problema.
Deci de exemplu daca sunt cu o fata peste o luna nu mai imi place de ea ma despart de ea si daca aflu ca e cu altu o vreau iar inapoi, nu stiu de ce asa e cu toate fetele care am fost, mai mult de o luna nu rezist sa fiu cu cineva? dar imi doresc mult o relatie serioasa.Primele zile o iubesc pe fata respectiva iar dupa o luna simt nevoia sa ma despart de ea? de ce? dau funda ajutati-ma chiar vreau o relatie serioasa adica sa dureze macar 1, 2 ani.

Răspuns Câştigător
| eu1234512345 a răspuns:

Saltare, si eu sunt taur, cam asa sunt si eu... Probabil n-ai gasit fata potrivita. Poate doar esti gelos, nu neaparat ca o vrei inapoi. Nu te gandi la fostele tale ca acum nu ai ce sa faci. Pe viitor incearca sa faci lucruri diferite intr-o reletie, ca sa nu intervina plictiseala, faceti chestii ciudate gen: paintball sau plimbati-va cu barca. Bafta! happy

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poate esti mai las de felul tau cand vine vorba de sentimente?

| sirD a răspuns:

Pai la 16 inca nu cunoasteti iubirea adevarata si seductia care trebuie sa fie prezenta tot restul relatiei.
Probabil de aia te plictisesti si pe urma o vrei inapoi ca simti ca ti-a luat cineva jucaria.
lasa fetele si fate destept, invata

| Georgianna17 a răspuns:

Daca esti cu o fata asteapta sa vezi cum te simti nu te despartii imediat de ea chiar daca simti nevoia poate asta este doar in mintea ta!

| Burlacu006 explică (pentru Georgianna17):

Pai ma simt ca si cum masi fi plictisit de respectiva fata.

| Georgianna17 a răspuns:

Si eu sunt zodia taur dar nu mi s-a intamplat asa ceva :-D

| Georgianna17 a răspuns:

Poate nu ai gasit persoana potrivita si de aceea te-ai plictisit asa repede