| celmaibunlaraspunsuri a întrebat:

Buna tpu...sunt intr-o situatie ..pff deci eu am 13 ani si ieri am intrebat o fata de 14 ani daca vrea sa fie cu mine, s-a gandit un timp..ne uitam unu la altul si incepeam sa zambimlaughing, a spus da. dupa care ne-am sarutat. azi pe zi ne-am sarutat din nou totul era in regula..intru pe mess si vad ca imi lasa mesaj cu : sa nu ma supar dar se simte foarte jalnica pentru ca eu sunt mai mic,o iubesc., cum sa o fac sa fie cu mine? Chiar o Iubesc, cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Trist dar adevarat. Lasa-ma sa-ti explic niste lucruri. Fetele si in general femeile : nu au nevoie de un tinar sexy care sa le sarute la fiecare ora cum credeti voi. O femeie in primul rind are nevoie de siguranta, are nevoie sa fie intr-un fel subordonata barbatului. In al doilea rind anii foarte mult conteaza : e chestia de protectie prietene. Te-ai intrebat vreodata : De ce mama dr*cului o femeie de 20 de ani se poate casatori cu un barbat de 40 de ani. Ele au nevoie de protectie chiar daca nu le paste nici un pericol, sa se simta in siguranta cu un barbat increzut in sine, instarit si obiectiv. Da si eu uneori incep sa le urasc pentru ca le cad ochii dupa cei mai mari si dupa cei bogati dar asta-i viata. Ea nu se poate intilni cu tine, pentru ca intro oarecare masura iti este superioara, si e vorba si de rusine de statut social, Ce vor spune prietenele ei timpite? Poate ti se pare absurd ceea ce spun asa sunt "programate" fetele astea. Incearca sa o uiti pentru ca nu prea cred ca ai sanse. G L >

3 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai na, acum ce sa mai faci? Fata se simte aiurea, ca esti mai mic decat ea, plus ca sunteti la o varsta la care va pasa ce zic ceilalti, deci nu cred ca o sa mai fie cu tine. Asa ca gaseste si tu o fata mai mare sau mai mica decat tine.

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Daca cei din jur au facut comentarii acide in ceea ce priveste faptul ca tu esti mai mic probabil ca ea chiar daca te place a hotarat ca alege sa fie rspecatata de golegii ei....mai incearca..baftawinking

| draky90 a răspuns:

A zambit si ea, zicand in gand, gotcha madafacar, prima victima, 999 to go laughing