| wvkaghjr a întrebat:

Buna TPU sunt la inceputul relatiei cu fostul iubit al prietenei mele si m-am gandit sa ii fac o placere ca sa uite de prietena mea si i-am facut sex oral dar nu sunt sigura ca i-a placut pentru ca acum nu imi mai raspunde la telefon

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca nu a uitat o pe prietena ta si mai are sentimente fata de ea e posibil ca toate incercarile tale de a l tine langa tine sa esueze lamentabil. Nu zic sa nu incerci dar daca nu da semne ca are ceva pentru tine o sa suferi punand suflet intr o relatie care nu are viitor.

| wvkaghjr explică (pentru HazelEyes77):

Pai nici pentru ea nu a simtit cam nimic, ca atunci cand eram prietene ea imi zicea ca nu se simte bine cu el dar nu stiu ce sa cred daca nu l-am satisfacut si asta ar putea fi singura problema?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te-a cam luat drept ce te-ai aratat

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca l-ai dezamagit, spera ca tu nu esti curva...

| mihai69 a răspuns:

Poate i-or fi ieșit bube pe penis...

| sofisis a răspuns:

Deci prima greseala: esti cu un fost al unei prietene. Foarte, foarte urat.
A doua greseala: crezi ca poti tine un barbat langa tine prin sex. Fals.
Niciodata barbatii nu apreciaza o femeie care li se ofera pe tava.

| alina2k18 a răspuns:

Pai daca nu i-a placut... si probabil nu aveti nimic in comun nici la sex...
Plus, erati la inceput de relatie, foarte bine ca e baiat corect si nu iti da sperantewinking
PS: stiu ca toti de pe TPU amana prima mooie ca sa mearga relatiawinking si respectu laughingwinking dar trecem pestewinking

| Denianonim a răspuns:

Pentru ca isi bate joc de tine
Scuze dar asta e adevărul
Tu la începutul relației ai acceptat asa ceva?
Nu ai facut bine...
El probabil le zice tuturor prietenilor lui ce a facut cu tine
Se desparte de tine pe urmă
Si tu? Ai rămas cu mustrări de conștiință
El? Se gândeste la tine ca fiind ușuratica
După ce te desparți de el ce faci? Ii faci asa si noului iubit? Mai gândeste-te daca faci sau nu bine
Ce vârste aveți?

| wvkaghjr explică (pentru Denianonim):

16 si el 19

| Denianonim a răspuns (pentru wvkaghjr):

Ce preocupări la 16 ani...