| BiscuitexPapusaaa a întrebat:

kiss As vrea sa va cer o parere, eu am o prietena care e plecata in Italia, in vacnata, eu azi am iesit cu doi prieteni de-ai mei... unul prieten de familie venit din Italia aici in vacanta si celalalt doar un foarte bun amic, care e si fostul iubit al prietenei mele. Acesta (fostul iubit al prietenei mele) s-a cam dat la mine azi, si eu i-am zis prietenei, am facut ce trebuia? straight face... Atata de prost ma ssimt! Si fata de ea (desi cred ca nu mai tine la el) si si fata de el, ca nu cred ca s-ar fi asteptat ca eu sa ii spun fetei. Ce sa mai fac acum? x_x

1 răspuns:
| clauss a răspuns:

Ai procedat bine, daca nu i spuneai si afla ea o pierdeai sigur, iesiau discutii dupa aceea. stai linistita si ar trebui sa te aprecieze ca esti o fata de treaba, serioasa si nu urmaresti sa i furi fostii sau actualii iubiti