| bellaisabella a întrebat:

Azi am fost cu cea mai buna prietena si fostul ei iubit in oras (ei au ramas pr dupa despartire) si ne-am hotarat sa mergem la o cafenea sa bem un suc sau o cafea, cand deodata apare noul iubit al prietenei mele, oare ce o fii fost in sufletul fostului ei prieten? el inca mai tine la ea. Voi ce ati fi facut in locul lui?

Răspuns Câştigător
| Florin a răspuns:

Eu sincer as fi ramas calm,dar ma gandeam la asta,si imi spuneam sincer mie,in gand,daca ne-am despartit,nu mai ce face,decat daca as vrea sa lupt pentru ea,si apoi trebuie sa afli,Bf, a ta mai tine la fost, daca da mai are sanse le ea. Funda?

2 răspunsuri:
| nevastuica_7599 a răspuns:

Inteleg...am patit si eu asa si ii o durere imensa in suflet simti ca totul sa distrus in locu lui nu as mai fi stat acolo m-as fi scuzat si as pleca cred ca sad

| berelahalba a răspuns:

Mi-as fi bagat p*** in sucu ei! isi bate joc de el?