| Taganity a întrebat:

Care a fost cel mai nasol lucru pe care l-ati facut vreodata? Eu am trimis o conversatie dintre prietena mea si fostul ei...prietenei mele.
Si asa am ramas fara prietena xd

Răspuns Câştigător
| OAly a răspuns:

Lucrurile nasoale trebuie reparate si uitate. Nu e bine sa lasi pe internet astfel de amintiri.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am facut-o curva pe fosta si ea inca are amintiri din trecut care le pastreaza. Abia am reusit sa o conving sa nu ma mai caute dar mi-e greu ca nu a dat foc amintirilor sau sa ma fi mintit ca le are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am omorat pe cineva.