| confuz_8061 a întrebat:

Sunt putin confuz e o fata care imi trage cate o privire lunga cand trec pe langa ea, ma analizeaza din privirii. Specific ca are prieten.Si acum vreau sa va intreb ce credeti ma place?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca iti trage cate o privire si te analizeaza nu bag mana in foc ca te place. dar du'te, baga'te in seama cu ea si chestii de'astea, vezi cum se comporta in preajma ta, felul in care se uita la tine, cum vorbeste, si ai sa-ti dai si singur seama daca te place.

| Rares20funde a răspuns:

Pai daca are prieten nu merita dar daca totusi intrebare este:,, CREDETI CA MA PLACE'' parerea mea este ca dabig grin

| TipulVerde a răspuns:

Sa mori tu ca esti confuz? laughing Ce Dumnezeu crezi ca iti poate spune cineva de aici? Solutia? In niciun caz. Tot ce poti primi e un sfat: daca vrei sa afli, afla singur. Cum? Habar nu am! Baga-te in seama cu ea, analizeaza cum se comporta pe langa tine, despre ce chestii vorbeste cu tine.
Dar fii atenta, astea nu merg in cazurile in care:
a) esti fata
b) ea crede ca esti gay

Ca sa o observi din limbajul corporal trebuie sa fii un baiat despre care ea crede ca este heterosexual.

| confuz_8061 explică:

Am uitat sa va zic ca dau funda!