| Carabush a întrebat:

sunt putin confuza. M-am despartit de prietenul meu cu ceva timp in urma (acum un an ). Am mai conversat noi in acesta perioada, dar acum 3 saptamani am vorbit cu el si m-a tulburat putin, putin mai mult. Reusisem sa depasesc momentul dar se putea sa nu intervina ceva si sa imi ceva din vechile sentimente pentru el. As vrea sa vorbes cu cineva, de preferabil baiat, sunt curioasa voi cu ganditi. Dar sunt bine-venite si sfaturile fetelor :*

Daca sunteti draguti sa-mi lasati id-ul vostru, va multumesc happy: *

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Mda ..probabil asta e prima iubire sti tuwinking nu se uita niciodata stiu cum este! Ce ai putea sa faci ..sti cumva daca el mai doreste sa va impacati sau mai este atras de tine?

| Carabush explică (pentru rousz):

Pai in decursul anului mi-a zis ca inca ma mai iubeste, dar el a trecut a 9-a si i-am zis ca nu are rost sa ne impacam pentru ca el va plecala liceu, va cunoaste "personaje" noi si o sa ma uite si cred ca am avut dreptate pentru ca nu ma mai bagat in seama pe mess sad...

| rousz a răspuns (pentru Carabush):

Normal ca acum este inconjurat de mai multe persoane, dar eu spun asa tu daca nici pana acum nu l-ai uitat ...merita sa renunti?

7 răspunsuri:
| mikilaina a răspuns:

Draga Carabush,
Poti vorbi si cu un psiholog pentru a vedea ce gandesc baietii. Mai mult, prin discutiile cu un psiholog te vei cunoaste mai bine, vei afla ce vrei de fapt de la o relatie. Pe topexperti.ro, gasesti peste 25 de psiholog pregatiti sa discute cu tine, sa iti lamureasca nedumeririle si sa te indrume cel mai bine.

| Leemonn a răspuns:

Da id. ul meu e alephoto16.
Da o sa iti dau mai multe sfaturi pe mess da uite cateva:
1)Gandeste da il mai iubesti
2)Daca crezi ca nu va merge zic, ca daca vei suferii e vina ta ca ai acceptat sa te impaci cu el.
3)Lasa. l sa te ceara, vreo 1, 2 saptamani, si vei stii daca te merita si te doreste.Iti dau mai multe sfaturi pe mess.Mult noroc smug

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Leemonn):

Nu-mi place 3. De ce sa se umileasca? E vina ei ca mai are sentimente!

| Carabush explică (pentru NeimaginabilA):

Multumesc... cred...

| analfabet5698 a răspuns:

snake4ever99@yahoo.com