| Cornellia a întrebat:

Buna TPU uite care-i problema happype net am cunoscut un baiat dragut si am vorbit aproape un an nu neam vazut dar eu eram indragostita de el de cum vb si altele, l-am sters din prieteni ca o zis ca nu vrea sa sufar, poimine o sa-l vad la o zi de nastere la o prietena comuna si nu prea vrea sa vina ca o zis ca o sa ii fie incomod ca o sa ma vada si pe mine asta sa inteleg ca tine la mine oare?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Confunzi lucrurile.
Timp de un an, voi ati vorbit verzi si uscate.Si,deodata relatia a incetat sa existe.
Ei,cum sa nu fie incurcat,cand stie ca o sa dea cu ochii de tine? Stii tu vreun baiat care sa se bucure cand da peste o fata care l-a placut si a refuzat-o?
N-o sa se simta bine,n-o sa fie in largul lui,vor fi si alte fete acolo,se va simti jenat sa se apropie de ele in fata ta,etc.
Invata sa pui punct si sa intelegi ca te-a refuzat.
N-ai de unde stii, poate ca la ziua asta onomastica vei cunoaste un baiat care sa te iubeasca si sa-ti scoata din minte relatia ta virtuala, pe veci!
Mult noroc!

5 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Cand un baiat este rau cu o fata inseamna ca o place deci asta este si problema acestui baiat: te place.

| emi29 a răspuns:

Are prietena sau chiar sotie

| Zazu a răspuns:

Ce iti e si cu psihologii astia in devenire!

| Dani04 a răspuns:

Sunt destule motive pentru care ar putea sa nu vina.
Ori tine la tine si nu vrea sa te vada pentru ca i-ar fi greu, desi nu inteleg care e faza cu "suferitul".De ce nu puteti fi impreuna?
Ori nu e asa cum il stii tu de pe net, desii nu cred ca e asta...intr-un an cred ca l-ai vazut si la web si ai vazut ce fel de om e.Parerea mea e ca e las daca nu vine.Cu orice risc ar putea sa vina sa te vada. Faza e ca nu inteleg de ce nu vreti sa va intalniti.

| Cornellia explică:

Faza e ca nu l-am vazut la web deloc intelegi? si la acea onomastica nu o sa fie nici fete libere dar nici baieti liberi adica toti cu pereche treaba e ca el a zis ca la momen nu dorea nimic dar m-a chemat de doua ori in prieteni de cind l-am ster acu ultima oara nu ma kemat si chiar mi-as dori sa-l cunosc... e un psiholog in devenire isi poate ascunde sentimentele :0