| onlygirls a întrebat:

Buna TPUbig grin. Iintr-o seara cand stateam pe mess baiatul pe care il plac m-a intrebat ce fac, eram foarte entuziasmata.Am auzit ca el avea prietena si ca isi cam batea joc de ea dar acum nu are dar cand vorbeam cu el pe mess ma intreba: "daca am prieten,daca am gasit pe cineva, nu imi place de nimeni din scoala".Iar acum nu stiu ce sa zic. oare ma place sau ce?

Răspuns Câştigător
| Anndalouse a răspuns:

Eu cred ca va vrea sa-si bata joc si de tine, sau poate a pus vreun pariu cu cineva; Sfatul meu este sa-i mai urmaresti comportamentul in lipsa ta, sa vezi daca s-a schimbat intr-adevar. Funda?

1 răspuns:
| Brighi a răspuns:

Buna! S-ar putea sa te placa din moment ce te tot intreaba daca ai prieten poate se da la tine. Dar, s-ar putea si sa nu te placa si sa aiba el un prieten care te place si ar vrea sa afle daca il placi pe acel baiat. Sau daca il placi pe el. Dar o sa-ti dai seama si dupa comportamentul lui. Sper ca te-am ajutat