| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...
un baiat mi-a propus intilnire. dupa citeva zile mi-a propus sa ma culc cu el..eu n-am acceptat... apoi am continuat sa ne vedem si intr-o zi l-am vazut cum se saruta cu alta...sad ce pot face in acest caz? astept raspuns

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să te bucuri că ai scăpat de el.

| Neimportant a răspuns:

Inseamna ca acel baiat nu este de tine si trebuie sa treci peste. Chiar daca suferi acum o dezamagire, vei realiza ca nu a fost in zadar, pentru ca ai ocolit pe cineva care nu te merita. Daca te-ai fi culcat cu el, stii ce ar fi urmat? Nici nu poti sa-ti imaginezi! Te-ar fi tratat ca pe o batista, cand ar fi avut nevoie de tine te-ar fi folosit apoi te-ar fi aruncat pe unde apuca. Asa ca mai bine lasa-l sa se duca unde doreste si sa umble cu oricine i-ar aparea in cale, iar tu cauta ceva pe masura ta sau poti sa mai astepti(nimic nu e obligatoriu).
P.S: Nu are rost sa fii melancolica. Daca ar fi tinut la tine, nu ar fi procedat asa. Totul a fost o simpla gluma.

| mona a răspuns:

Sa-l dai uitarii, acest baiat cauta doar sex si cum tu nu ai acceptat el a cautat in alta parte

| misterioaѕa a răspuns:

După ceea ce ne spui, cred că ar trebui să renunţi la el fiindcă e un băiat neserios.
Vrea să-şi bată joc de tine, cum işi bate joc şi de alte fete.
Ar fi o tragedie să cazi în plasa lui.

| ROB3RT89 a răspuns:

Toate bune si frumoase pana cand se vede cu alta.Nu e destul clar? Uita-l, nu e genul de baiat cu care sa ai o relatie serioasa!

| Felys a răspuns:

Asta urmareste el de la o fata,sa se culce cu ea,daca tu l-ai refuzat cauta in alta parte, nu este interesat de iubire, relatie, el vrea doar sex si va cauta pana i se va oferii si se va plictisi si iar va cauta, deci daca vrei relatie nu este el persoana potrivita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la el si spune-i direct duten pi2da matii de handicapat ce esti. vroiai sa ma culc cu tine si dupa eu si cu cealalta sa facem in 2 ma.du-te drak de bou. si gata big grin sa se invete minte a si inca o palma

| doolceata a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult de ajutor happy

| anonim_4396 explică (pentru doolceata):

Nai pentru ce happy