| anonim0017 a întrebat:

Salut, am o problema, stau cu o fata de 15 ani jumate eu am 17, amandoi virgini, ne iubim ff mult, si as vrea sa o conving sa facem dragoste dar ea a precizat ca numa la 18 ani vrea sa se dezvirgineze(e foarte rusinoasa)...ma ajutati plzz?

ps:cand sunt cu ea afara si o tin in brate face anumite miscari la mine in Poala, nu stiu ce sa mai zic si ma lasa sa ii ating sani ba chiar i-am sarutat sfarcurile, plus ca i-am bagat mana la fund.nu stiu ce sa mai cred... ori a zis numa asa ca pana la 18 ani de rusine ori... dau funda...happy

Răspuns Câştigător
| saby26 a răspuns:

Dar de ce o mai intrebi.n-o mai intreba asta sa vina de la sine in timp ce va giugiuliti, daca vrea de bine se lasa daca nu iti spune sa te opresti si gata.dar eu cred ca va vrea n-o sa se mai poata abtine

10 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Posibil sa fi zis asta sa vada reactia ta si comportamentul tau pe viitor. Multi baieti daca nu obtin ce vor de la o fata renunta la ea si se reorienteaza. Poate vrea sa se convinga daca o iubesti intr-adevar sau doar vrei sa se culce cu tine. Dupa cate spui, cred ca va ceda pana la 18 ani, dar cu conditia sa fie ea convinsa ca stai cu ea pentru. ca o iubesti. Recomandarea mea este sa nu renunti daca intr-adevar simti ca o iubesti si nici sa te uiti dupa alte fete.Trebuie sa ai rabdare, spun asta tinand cont ca deja ai facut pasi importanti in relatia voastra si e pacat sa nu ii dovedesti pana la capat ce sentimente ai pentru ea.Totul este sa nu ii fortezi mana.Succes!

| anonim0017 explică (pentru ASIGURATORUL):

Stii cum e de cand stau cu ea de fiecare data cand a avut nevoie de mine am fost acolo si i-am dovedit ca o iubesc,dupa prima luna ne-a luat "valul Iubirii", tinand cont ca ne cunosteam si ne intalneam o perioada inainte sa fim impreauna, faza cu 18 a zis chiar cand aveam vreo 2...3 saptamana.a trecut mult de atunci.si chiar ea imi spunea sa o ating pe san. chiar acum de cateva zile imi povestea ca a vb cu o colega de la scoala despre virginitate etc.si colega ei a intrebat-o daca i-am cerut ceva timp de 7 luni si ea zis ca nu...si colega ei i-a zis sa tina de mine atunci

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pff ce sa zic...Ai ales gresit.Nu degeaba iti zic prietenii/parintii sa iti alegi pe cineva cat mai aproape de varsta ta, ca gandeste cam ca tine. Daca o iubesti ramai cu ea.Bafta!

| ShowTim3 a răspuns:

laughing Cred ca a zis ca la 18 ani vrea sa devina porn star si ai inteles tu gresti. Sa tragi de ea cu ce gasesti sa o pastrezi laughing... si cu dinti de sfarcuri sa o tragi.

| alinoovsky a răspuns:

Salut! Pai daca ea nu vrea n-ar trebui sa insisti,nu se simte pregatita sa faca acest pas, este si normal. Daca te-a lasat sa o "atingi" asta nu inseamna neaparat ca vrea sa faca pasul cel mare, ci doar ca are nevoie poate de putina tandrete.Nu doar daca faci sex te poti simti bine cu ea.Eu zic sa mai astepti, sa o intelegi si atunci cand veti fi pregatiti, sa faceti si marele "pas". Sper ca te-am ajutat!

| Amalia100 a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat nu o mai bate la cap sa se culce cu tine, are 15 ani nu cred ca se poate controla atat de bine ca la 30 si in plus te iubeste, daca tu o exciti cum ai vrea sa reactioneze? Totul porneste de la tine daca o tot presezi ea v-a ceda iar apoi se duce tot farmecul relatiei.Nu mai bine astepti tu macar un an sau 2 si incerci dupa? in cazul in care rezista relatia happy dar dupa cum vorbesti cred ca esti in stare sa o asteptiwinking RABDARE!

| Kodokuna a răspuns:

Ce-i cu tine? Daca vrei neaparat dragoste, cauta una de varsta ta! Nu-i strica ei copilaria, pentru ca la 15 ani nu stii ce-i cu tine! Si-apoi, nici nu e bine sa o faceti atat de repede!

Mi se pare gresit faptul ca toti adolescentii de 15-16 ani se gandesc deja la asta.Cred ca e ceva care ar trebui sa se intample dupa 18 ani, cu cineva in care ai incredere ca nu-si bate joc de tine si apoi te lasa cu ochii-n soare.

| anonim0017 explică:

Faza e ca miscarile care la face cand sta la mine in brate le face cam de 3. luni aproape 4...

| anonim0017 explică:

Nu am batut-o la cap sa se culce cu mine,convorbirea a venit pur si simplu,desfapt ea a deschis subiectul, dar eu ma gandesc la gesturile care le face intelegi? dinasta am posta sa aflu si parerile voastre, sa stiu daca e bine sau rau.

| anonim0017 explică:

Dar nu o intreb si nici nu am intrebat-o daca vrea, ea a deschis subiectul dupa ce ne-am combinat.de atunci nu am mai vb, dar ma intrebam de ce face gesturile alea...imi da de inteles ca vrea sa faca ceva?