| Iooaanaaa a întrebat:

In luna martie am avut un contact sexual neprotejat, dupa care mi-a venit ciclul normal in luna martie si aprilie(5-6 zile) iar in luna mai nu mi-a mai venit. Pot fi insarcinata? Dureri de sani nu am doar o stare de greata f rar.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât ai avut contact sexual neprotejat șansele să fi rămân însărcinată sunt foarte mari. Indicat ar fi să mergi să faci un test de sarcină.

| IonelaaYoni a răspuns:

Se poate sa fii. Menstruatia poate aparea si peste sarcina. Mai bine fa un test de sarcina ca sa fii sigura. Daca nu asteapta si vezi poate vine.