| Miriamm a întrebat:

am si eu o problema si va rog din inima, daca se poate, ajutati-ma... sambata mi. a venit menstruatia dupa ce mi-a intarziat 3 zile, a fost abundenta, m-a durut burta in ultymul hal, dar acum, in seara asta mi s. a oprit, adica dupa ce am iesit de la dus nu am mai vazut nicio picatura de sange pe absorbant. insa, pe 27 februarie, "m.am jucat" putyn cu fostul prieten, aadica el m. a frecat jos, iar pe penis avea lichid seminal.nu a avut loc penetrarea, dar poate o fi ajuns putyn lichid seminal la mine...nu stiu sa se fi intamplat asta concret. va multumesc frumos si va rog ajutati.ma pentru ca sunt foarte disperata, credety.ma

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Daca ai fost racita si te-a durut burta si inainte de menstruatie, e din cauza de la raceala, si la menstruatie era normal sa te doara mai tare ca de obicei!
Stai linistita, din ceasta cauza ti-a si intarziat, mergi la un medic ginecolog sa iti dea un tratament, pentru ca daca nu iti tratezi raceala o sa te doara tot mai tare burta si poti sa ajungi sa ai chisturi la ovare!

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

De doctorul ginecolog ai auzit? Faci mare greseala ca nu l mai vizitezi din cand in cand! Ok Nu Vreau sa te speriu dar sunt ferm convins ca ai o varsta extrem de fragila si poate iti este rusine! Dar trebuie! si inca ceva fara sa te jignesc si asculta ma bine! Astfel de probleme atit de intime cred ca trebuiesc discutate cu cineva mult mai apropiat tie si nu sa vi aici si sa ne spui noi astfel de chesti ok? inca odata iti spun si imi cer mii de scuze fara sa te jignesc Cu mama Ta ar fi cel mai potrivit si bine sa discuti si sa i spui tot ce tine de astfel de probleme atit de intime! mi se pare aiurea si total nepotrivit cind mai vad astfel de intrebari! si locul cel mai nepotrivit! Deci astfel de probleme atit de intime se discuta in locuri intime si cu persoane foarte avizate si de incredere asta daca ti la sanatatea ta! Tu cit de mult ti la Sanatatea Ta Cit de mult ti la tine?

| Mann02 a răspuns:

Pai daca te-ai jucat cu el inainte sa iti vina ciclul menstrual probabilitatea ca tu sa fii insarcinata e de 0, 000etc1, daca dadeai mai multe detalii despre cum te-a frecat probabil iti spuneam ceva mai exact, dar nu cred ca ai nimic, de la raceala te doare asa...

| Miriamm explică:

Am uitat sa va mai spun ca sunt racita jos, am avut luna asta dureri de burta jos si ma durea in partea stanga si dreapta tot jos...

| Miriamm explică:

Vreau sa va multumesc din suflet tutror pentru raspunsuri. Acum o jumatate de ora a inceput sa imi curga. Din punctul meu de vedere,toti meritati cate o fundita. Va multumesc mult!

| Miriamm explică:

Vreau sa va multumesc din suflet tutror pentru raspunsuri. Acum o jumatate de ora a inceput sa imi curga. Din punctul meu de vedere, toti meritati cate o fundita. Va multumesc mult!