| Miriamm a întrebat:

am si eu o problema si va rog din inima,daca se poate,ajutati-ma... sambata mi.a venit menstruatia dupa ce mi-a intarziat 3 zile,a fost abundenta,m-a durut burta in ultymul hal,dar acum,in seara asta mi s.a oprit,adica dupa ce am iesit de la dus nu am mai vazut nicio picatura de sange pe absorbant. insa,pe 27 februarie, "m.am jucat" putyn cu fostul prieten,aadica el m.a frecat jos,iar pe penis avea lichid seminal.nu a avut loc penetrarea,dar poate o fi ajuns putyn lichid seminal la mine...nu stiu sa se fi intamplat asta concret. va multumesc frumos si va rog ajutati.ma pentru ca sunt foarte disperata,credety.ma

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai o raceala de toata frumusetea,nu esti insarcinata.
In plus,ai facut si dus,e normal sa se opreasca,de aseara pana acum cand iti raspund eu,sunt sigura ca si-a revenit.
Oricum,ai nevoie de medicul ginecolog,trebuie sa te tratezi,altfel durerile vor fi si mai puternice si te poti trezi cu probleme serioase, dintr-o neglijenta.
Insarcinata nu esti, stai linistita!

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Raceala e! stai linistita! trateaza-ti raceala k o dai in altele! linisteste-te k nu esti.linisteste-te!

| Miriamm explică:

Am uitat sa va mai spun ca sunt racita jos, am avut luna asta dureri de burta jos si ma durea in partea stanga si dreapta tot jos...

| Miriamm explică:

Vreau sa va multumesc din suflet tutror pentru raspunsuri. Acum o jumatate de ora a inceput sa imi curga. Din punctul meu de vedere,toti meritati cate o fundita. Va multumesc mult!

| Gur1tza a răspuns:

Se poate sa ai o anexita! cel mai bine e sa te duci la un ginecolog! ca sa fi ramas insarcinata nu este cazul sa iti faci probleme! sfatul meu e sa ai mare grija...nu mai sta pe rece sau cu picioarele desculte!

| Gur1tza a răspuns:

Aa.si am uitat sa iti spun: poate fi si o dereglare hormonala!