| Princess_6312 a întrebat:

Ieri am facut dragoste cu iubitul meu. Am stat foarte mult in pat si am avut un preludiu care a durat ceva timp. a inceput sa mi-o bage militeru cu milimetru. Vaza este ca mi-a curs sange dar nu simteam durere
doar asa mici picaturi. De ce nu m-a durut asa rau? Stiu ca iubitul meu a facut-o cu o fata mai mare decat el cu 2 ani mai demult.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Durerea e relativa, difera de la organism la organism.Preludiul a durat mult, el a fost foarte atent, deci ai avut parte de tot confortul pentru situatia in care te gaseai.Bravo lui ca a fost atat de atent si tandru si bravo si tie ca l-ai gasit.Sa-l pastrezi si sa-l pastrezi bine, sunteti un cuplu minunat! Mult noroc!

| Dash a răspuns:

Pai, e normal sa curga sange, asta inseamna ca te-ai dezvirginat.
Cat despre durere, nu e neaparat sa o simti, depinde de fiecare persoana in parte.

| Dennys1521 a răspuns:

Daca in momentul cand ti-o baga esti deja excitata.
e posibil sa nu mai simti durerea

| Lexus28 a răspuns:

Pe unele le doare, pe altele nu. Unora le curge sange, altora mai putin, altora deloc. Nu te ingrijora, cu atat mai bine ca nu te-a durut.winking

| Ale14me a răspuns:

A fost atent cu tine, asta inseamna ca te iubeste si te respecta. (Acea durere) depinde de cum se intampla lucrurile si de cum de comporta partenerul cu tine... nu e nimic inneregula cu faptul ca nu te-a durut e chiar foarte bine :d

| Romelya314 a răspuns:

Sangerarea si durerea e diferita de la fata la fatahappy Stai linistita, totul e ok! Probabil o sa te mai doara data urmatoare si o sa mai sangerezi putin, dar asta ehappy NU te ingrijorabig grin

| Aly_5644 a răspuns:

Tre sa te duci la un doctor.Ca sa nu aveti o boala de cuplu transmisibila.