| DayaBăă07 a întrebat:

va rog sa-mi dati cat de multe sfaturi, pentru ca sunt confuza si cu capul in nori. In capul meu sunt atatea intrebari si mult prea putine raspunsuri. Deci iata asa-zisa "problema" : Imi place de un baiat si cred ca si el ma place. Se da intr-una la mine imi zice daca vreau sa fiu cu el, ca ma iubeste, ca se gandeste la mine. Doar ca problema e ca nu stiu ce sa cred, nu imi dau seama daca minte sau daca zice adevarul, pentru ca mereu ma pierd mereu in ochii lui caprui. Nu am incredere asa de mare in el pentru ca diferite fete posteaza poze cu el si cu ele, si el distribuie poze cu fete... Nu stiu ce sa fac!
Dau funda celui mai bun sfat!
Va rog sa raspundeti urgent!

Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

Bună!
Nu-ți irosii niște ani frumoși și timpul pe așa ceva.
Caută un băiat serios și de treabă.
Baftă!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu fa nimic si lasa-l pe el sa faca ce-o face,fii doar atenta!
Cuvintele nu inseamna nimic daca faptele spun contrariul!
Ii poti si spune lucrul asta, mai exact ca se contrazice singur sau, daca vrei sa fii mai blanda, explica-i simplu ca mai are de lucru pana sa-ti castige increderea.
Daca e baiat destept, va intelege.

| mgtow a răspuns:

Nu ai o varsta adecvata pentru a te considera ca esti intro relatie cu cineva.

| neutrino a răspuns:

El te iubeste la fel de mult cum il iubesti tu.

| TeckTonik997 a răspuns:

E curvar, te vrea pe lista lui, un baiat care te place cu adevarat nu pune poze cu alte fete si nu e asa de tupeist.