| LishARTnam a întrebat:

TPU!
Vreau sa incep prin a spune ca am avut relatii cu fete, datorita unor pasiuni. Aceste relatii s-au dovedit a fi esecuri din cauza ca au fost la distanta.
As vrea sa am relatii cu fete din apropierea mea, dar am nevoie de ajutor.
Cum pot sa par interesant? Ma inteleg bine cu fetele, sunt prieten bun pentru ele si sunt o persoana placuta, dar cum pot sa le arat ca am potential pentru o relatie?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Fetele din ziua de azi au pretenti mai mari ca in alte generati pentru ca in ziua de azi ele decid ceea ce vor libere de capul lor,pai atractia fizica asta e baza, daca o atragi fizic va vrea sa te cunosca si atunci trebuie sa dovedesti ca ai un carcater de barbat de om hotarat,serios,glumet,rece,indiferent,bland etc
unele vor sa fie intretinute asa ca cauta tipi cu banii, parerea mea tu esti o sora masculina pentru ele,trebuie sa intelegi ca prieteni cu fete nu poate exista, cu fete exista poate amicitie,iubita si atat restul nu e ceva masculin, sunt multi tipi care spera la sex dar ele vad in ei ca frati,de aici se poate dovedi ca nu conteaza asa zis carcater,suflet si doar fizicul, sa fim seriosi tu esti baiatul perfect dar esti singur asta pentru ca lor le plac badboys,tipi populari,frumosi, barbati
cauta una pe masura ta nu fete frumoase, fetele frumoase vor barbati frumosi e ceva normal asa ceva, numai crede in vraheala sufletul conteaza, apropo a fi bun cu toti inseamna a fi luat de fraier de toti

1 răspuns:
| Steam321 a răspuns:

E greu cu femeile în ziua de azi las-o balta frate mai bine mori singur Îți spun ăsta pentru ca m-am izbit de multe în viață