| Adee21 a întrebat:

vreau sa ma ajutati daca puteti ,si pe mine cu un sfat. Acum 6 zile prietenul meu mi.a spus ca sunt prea mica [am 14 ani] si ca nu mai putem continua relatia fiindca nu ne putem vedea prea des. Stam in acelasi oras si inainte am mai fost impreuna dar ne.am despartit:-

Răspuns Câştigător
| Zozoleparfumath a răspuns:

Si el cati ani are? ia legatura cu el si intreaba-l de ce a mai vrut sa va impacati daca zice ca va vedeti des si esti mai mica? de ce nu s-a gandit inainte sa va impacati la asta? fi tare,si arata-i indiferenta chiar daca nu estihappy sau chiar daca te doaresad.Dar stai linistita, o sa mai ai relatii:*si o sa vezi ca un baiat care te iubeste te accepta asa cum esti, mica.grasa,slaba,etchappy.Asa ca baiatului care sa tot impacat cu tine si acum a gasit un motiv de despartire faptul ca esti mica arata-i indiferentabig grin si va realiza ca sufera dupa tine asa mica cum esti si ca poti avea si pe altcineva si va regreta pentru ce a zis. Bafta!:*

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti intr-adevar prea mica pentru o relatie si e cam rusnos ca te preocupa asta. Probabil prietenul tau si-a dat seama ca va faceti amandoi de ras. E mai bine asa, vei avea suficient timp pentru baieti peste 2-3 ani, stai linistita.