| Blonduta_Flory_1997 a întrebat:

E o poveste cam lunga, sper sa nu va plictisesc. Timp de 2 ani mi-a placut de un coleg de clasa, iar apoi am reusit sa fim impreuna dupa 3 ani in care am fost cei mai buni prieteni. Au fost 6 luni de zile in care ne desparteam si impacam de mai multe ori dar asta din cauza unei foste de.a lui care e cu noi in clasa. Ea are de fel ceva cu mine si cand a auzit ca noi suntem impreuna tot a inceput sa se dea pe langa el, sa-l ia de gat, sa-l pupaceasca pe obraz, sa se cracaneze peste in clasa...El inainte sa fie cu mine era obisnuit sa fie singur si tipa asta se lasa mereu pipaita de catre el si tot asa... Dar de cand a inceput sa fie cu mine s-a cumintit; mi-a castigat increderea : m-a invitat sa merg cu el si cu familia lui intr-o excursie in alta tara, am dormit in acelasi pat iar singurele lucrurile pe care le-a facut a fost sa ma ia in brate, sa ma sarute, sa ma gadile, sa se joace cu parul meu, adica n-a incercat nimic si chiar am apreciat asta. I.am spus faptul ca ma deranjeaza comportamentul fostei lui in legatura cu el si a zis ca nu vrea ca asta sa intervina intre noi, ca nu vrea sa pierdem tot ce am construit si pana la urma am discutat si am hotarat sa ramanem prieteni. Dar de atunci lucrurile nu prea s-au schimbat la liceu ma ia mereu in brate, ma pupa pe frunte, ma tine de mana, mapupa pe obraz, ma mangaie pe picioare, ma tachineaza

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Am luat cunostinta de frumoasa si interesanta ta poveste, dar intrebarea unde este? Preferabil este sa ne spui si varsta.

| Blonduta_Flory_1997 explică (pentru neutrino):

Am 18 si el face in curand happy de ce ar conta asta? laughing

| Blonduta_Flory_1997 explică (pentru neutrino):

Povestea era mai lunga dr vad ca nu s-a postat totul... Va intrebasem:" voi ce ati face in locul meu?"

| neutrino a răspuns (pentru Blonduta_Flory_1997):

Una este sa raspunzi unei copile de 14-15 ani, si cu totul alt raspuns poate fi pentru o persoana de 18-20 de ani. Personal nu cred ca acest baiat te merita, dar numai tu stii mai bine ce pretentii ai si la ce nivel. A-ti place de un baiat ca te pupa, sau ca iti pune mana pe sani si picior (pana unde?) nu este suficient pentru a avea cu el o relatie. Poti insa avea cu succes o aventura, daca asta te incalzeste cu ceva. O seara buna!

| Blonduta_Flory_1997 explică (pentru neutrino):

Din privimta asta am gandit si eu... Dar m-am mai gandit si altfel... Avand in vedere ca altceva nu a incercat, iar faptul ca vrt sa-i cunosc familia sad unii din prietenii mei imi zic ca mai bine sa-l uit pentru a nu suferi eu mai mult, altii imi zic ca sa nu fac greseala de a pierde un asa baiat. Tu n-ai mai continua daca ai fii in locul meu, nu?

| Blonduta_Flory_1997 explică (pentru neutrino):

Sunt virgina... Crede-ma ca eu nu am de gand sa fac nimic pana nu sunt sigura ca baiatul cu care o sa fac asta o sa merite happy asa gandesc eu... Face totul in limita bunului simt

| neutrino a răspuns (pentru Blonduta_Flory_1997):

Asa-i, nu as continua, nu m-as complica cu un asemenea baiat.

| sofisis a răspuns (pentru Blonduta_Flory_1997):

Si pana la urma tot nu inteleg dilema ta. Ai o relatie in care exista si neintelegeri ...ca in orice relatie interumana. Ce anume nu se leaga in capul tau? Zau daca pricep ce problema ai.
Fata aia e problema ta? Foarte bine, cand sta de gatul lui te duci frumos langa el, o dai la o parte si gata.
Desi sa stii ca daca el accepta aceste gesturi ale ei si acum ca stie ca te deranjeaza...inseamna ca le vrea si ca ii plac.

12 răspunsuri:
| Xscape a răspuns:

Pare super OK băiatul, văd că toţi comentează că nu ştiu ce. E ceva normal sa pună mâna pe tine, să te sărute, etc, ce vrei să stea statuie? Te iubeşte, îţi zic eu. happy Iar faptul că nu a încercat nimic cu tine, e ceva. rar mai vezi! treaba ta happy

| Blonduta_Flory_1997 explică (pentru Xscape):

Da stiu...parerile sunt impartite happy nu prea exista baieti care sa nu incerce nimic deodata ce esti cu el in pat... El ma tine in brate si ma pupa. Chiar nu stiu ce sa fac sad mi-e teama sa nu-mi para rau mai tarziu daca-l pierd

| Fretus a răspuns:

Asta denita ca lui inca i mai place de tine si vrea ca sa fiti iarasi impreuna. Si sa nu te doara capul de ce face acea fata cu el este invidioasa pe tine ca tu il ai si ea nu. Ascultama daca vrei si sa nu iti pese nici o data de ce zice lumea ea este invidioasa pe fericirea voastra. Construiti o poveste de dragoste minunata in continuare.

| Felicikagr a răspuns:

Trebue, tebuie, trebuie sa fiti impreuna...iar chestia cu fata cea nu trebuie sa te deranjeze caci e clar ca el te iubeste ft ft mult...ea doar e foaaaarte invidioasa(chiar si eu un pic am ramas invidioasa, dar in sens bun)

| Blonduta_Flory_1997 explică (pentru Felicikagr):

Multumesc mult laughing m-ai facut sa rad putin cu faptul ca si tu ai ramas invidioasa putin... Dar noi ne-am despartit de doua ori numai din cauza fetei aleia