| Angelswprr a întrebat:

Vreau sa stiu care este diferenta dintre masturbare si sex? Funda

Răspuns Câştigător
| lastride a răspuns:

Sa simti caldura unei femei iubite, pielea ei, pieptul ei lipit de al tau, caldura respiratiei este ceva fenomenal. Cel mai frumos si intens lucru care se poate face, mai ales cand iubesti la nebunie.

Nu stiu daca stii dar si cand esti indragostit de o fata si DOAR o ti in brate ti se umfla inima (si alte chestii big grin ), deci iti dai seama cand intra in ecuatie si sexul.

10 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Masturbarea e autosatisfacere, adica cu mana ta
iar sexul e cu partenara big grin

| h3r a răspuns:

Pai referitor la tine, masturbarea este singura ta rezolvare, însă sexul nu.

| beautifullie a răspuns:

Masturbare inseamna sa-ti oferi placere singur

| Irinami21 a răspuns:

rolling on the floor))))))))) Maxim! :X

| AlexBpm a răspuns:

Masturbarea niciodata nu iti va produce fericirea care ti o garanteaza sexul

| ThePokemon a răspuns:

Wtf?! Clar ai 8-9 ani straight face

| okya a răspuns:

Niciuna...doar ca mai cunosti si tu lumealaughinglaughing

| Angelswprr explică (pentru okya):

Esti sigur?winking

| okya a răspuns (pentru Angelswprr):

Nu! Era o glumawinking

| Angelswprr explică:

Si care este diferenta domnule genius?winking