| LittleAngellll a întrebat:

Buna TPU... Prietena mea cea mai buna place un baiat straight face
Dar el are o parere proasta despre ea. insa el mi-a zis sa nu-i zic parerea lui despre ea.[ ma inteleg bine cu el] dar prietena mea crede ca o place... si faza e ca el o crede 'proasta/cretina and urata' ceea ce ea nu este... parerea meahappy
Deci cum as putea vorbii cu ea sa. l uite? fara sa. i zic ce crede el despre ea?:-s
Imi e mila de ea cand o sa sufere sau din astea. asa ca vreau sa deschida ochiistraight face
Ofer fundachatterbox

Răspuns Câştigător
| LadyGA a răspuns:

Buna! ca sa nu ii dai tu vestea asta, pune-o pe ea sa vb cu el, sa vada ce gandeste el despre ea, daca sentimentul e reciproc. alta solutie nu vad, ori tu, ori o sa isi dea seama ea. bafta!

| LittleAngellll explică (pentru LadyGA):

Nu are curajul sa vb q el. ca daca ar fi avut ala ar fi injurat.o demultstraight face

| LadyGA a răspuns (pentru LittleAngellll):

Pai atunci, baga-i mintile in cap. zi-i tu ce e cu el. e prietena ta totusi, nu o lasa sa creada ceva ce nu e adevarat. bafta!

6 răspunsuri:
| GandesteLogic2011 a răspuns:

Sansele ca el sa-i spuna acelasi lucru ei /sau alteia despre tine sunt de 99.99%. Fi SINCERA cu EA, E prietena ta, Chiar daca va suferi pe moment, te va respecta pentru curajul tau, Cat despre EL pot sa-ti spun un singur lucru. Stai DEPARTE

| ZvT a răspuns:

Te bagi tu ca un supozitor. Pun pariu că şi tu îl iubeşti.

| LittleAngellll explică (pentru ZvT):

Nu. nu il iubesclaughing nu sunt d`aia sa imi placa de baiatu` carei place si prietenei melehappy doar ca nu vreau sa sufere eastraight face

| robert123 a răspuns:

Daca baiatul acela o crede proasta/cretina inseamna ca ori are motive ori este un pampalau care nici o cunoaste si critica inainte sa afle adevarata fata a unei persoane daca este a 2-a varianta eu zic sa ii pui fata in fata si sa ii faci sa se cunoasca mai bine (nu vorbesc direct, odata cu trecerea timpului) dar daca baiatul acela nu o place nu poti forta dragostea decat sa ii spui tu ce ai auzit de la el si sa consideri ca ai ranito pe ea mai bine il pui pe ei sa ii zica parerea in fata asta daca nu e un las