| Andreea12987 a întrebat:

vreau si eu un sfat... azi am fost cu baiatul de care imi place la el acasa si va dati seama ce s-a intamplat. problema e ca eu eram virgina si noi nu aveam o relatie.iar a doua si mai mare problema e nu mi-a mai dat nici un semn de atunci. UN SFAT?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Treci mai departe. O femeie care se respecta nu se culca cu un barbat cu care nu are o relatie bine cladita. Un barbat care se respecta nu face nici el asta. Un barbat acre se culca cu o femeie la intamplare, cu care nu are nici o relatie, nu mai vrea sa auda niciodata de femeia respectiva, trece mai departe, cauta alta femeie dispusa la sex intamplator.
V-ati folosit unul de altul, a trecut, gata, nu are rost sa te cramponezi de asta. Evident el nu te place deloc, altfel nu te-ar fi folosit. Evident nu ii mai poti aparea in cale, l-ar deranja si tu zici ca il placi, deci ii vrei numai binele. Lasa-l, e deja la alta cucerire.
Probleme sunt doar daca te-a fortat cumva. Daca a avut acordul tau, nu e nici cea mai mica problema. E alegerea ta cum iti traiesti viata.

11 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Ai gresit asta e, ti-ai luat o lectie de aici insa ai grije de acum inainte, nu mai pune la inaintare doar placerea ta fata de el vezi daca si el te place altfel iar cazi in propiati capcana. Daca esti doar dornica de sex atunci e treaba ta personala ce si cum faci.

| Miauti a răspuns:

Asa se intampla cand agati dupa aspectul fizic.
singurul sfat este... treci mai departe, te ai distrat ti a placut.

omul acum e in alta tara, laudandu-se la prieteni...

| ZEU93 a răspuns:

Felicitari de azi ai intrat in randul fetelor folosite. Premiul o sa ti-l dea alt baiat care o sa te cheme la el acasa. Bafta si asigura-te ca nici cu ala n-o sa fii intr-o relatie

| XxBlueRosexX a răspuns:

Poate a vrut sa te foloseasca... urat din partea lui.

| MiyakoSaki a răspuns:

S-a folosit de tine. Daca nu erati impreuna atunci sigur nu o sa mai dea semne de viata.Ai ajuns unde a vrut el, acum tu ai ramas cu buza umflata

| Alcyon a răspuns:

Ai gasit ce-ai cautat. Tipul a profitat de ocazie ca sa se distreze un pic si pe-aci ti-e drumul.

| vocea a răspuns:

Buna andreea daca nu mai da nici un semn inseamna ca a vrut doar sa faca sex cu tine, este foarte pacat trebuie doar sa treci peste si sa gasesti un baiat care sa te placa si sa il placi si sa te merite mai mult decat o partida succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.vei trage ponoasele unui futai facut la plesneala cu cine ai apucat si tu,la intamplare,fara sa-l cunosti, fara macar sa te gandesti ci pur si simplu.ce sfat vrei? poti avea sida acum, ori o sarcina, ori alta boala venerica, ori vei fi singura ca si inainte deoarece el nu te-a obligat iar tu habar nu ai de ce te-ai *** cu el.

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Din nefericire pentru tine Andreea, Jorpalul are mare dreptate (foarte bine spus don, apropo). Dar nu-i bai, ai mers de buna voie, ai luat-o de buna voie, acum o mai iei o data metaforic, ca ai ramas cu buza umflata (oral ai facut?).

| Ottakringer a răspuns:

Daca nu ti-a mai dat nici un semn inseamna ca a obtinut ceea ce isi dorea de la tine si gata.
Incearca sa dai de el sa vezi ce reactie are. Poate ai noroc si o sa fiti impreuna.

| corhaz a răspuns:

Au dat altii raspunsul.il zic si eu. te-a... si a plecat. felicitari lui. poate inveti ceva a doua oara