| AnNe a întrebat:

Buna TPU vroiam sa va intreb am avut un iubit si ne-am despartit dar eu cred ca inca ma mai place si la scoala se uita la mine si si aseara la inviere se uita pe de ascuns iar cand ma intorceam eu isi intorcea capul inapoi voi ce credeti? cel mai frumos raspuns fuda, vot

Răspuns Câştigător
| Ionica9119 a răspuns:

Daca inca te place si nu are curaj sa-ti spuna asta [ba mai mult, se uita pe ascuns la tine], du'te tu la el si incearca sa vorbesti cu el. Vezi ce vrea cu adevarat.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E rusinos dar ii place de tine.

| AnNe explică:

Multumesc