| kokain a întrebat:

Buna TUP
am nevoie de ajutorul vostru...nustiu ce se intimpla cu mine dupa cum v-am povestit ziua de vineri...simt ca sunt pregatita poate va da ti seama si prietenul meu tot
intrebarea mea este: ce sa fac acuma? cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| anghelniuta a răspuns:

Draga mea aici nu merge vorba daca stii ca ee bine sau nu, daca te simt pregatita si destul de informata fa-o doar ca ar trebui sa fi sigura in el asta e cel mai important, prima oara ee mai greu insa in orce moment poti sa te oprestii, deoarece cite odata apar indoielii si doar tu poti sa scapii de ele, este alegerea ta cind sa incepii, daca te simtiii iubita si respectata de el poti so facii dupa parerea mea este normal doar ca ai grija cu protectia sper ca nu vreii la 15 ani sa fiii mamica, si ca sa nu apara nelamurii in sex cel mai bine ee sa vorbesti cu el si daca el e mai experimentat te va ajuta si totul se va primii de super, bafta sper ca te-am ajutat...happy

9 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Daca tu crezi ca esti destul de pregatita de ce nu incerci? Nu vei afla niciodata cum e daca nu faci. Spor

| AlexSmile a răspuns:

Si care este intrebarea?

| kokain explică (pentru AlexSmile):

Pai am spus
ce sa fac?
cum sa procedez?

| anghelniuta a răspuns (pentru kokain):

?

| anghelniuta a răspuns:

Pai de ce esti pregatita scumpo?

| kokain explică (pentru anghelniuta):

Sunt pregatita sa fac dragoste cu prietenul meusaddar nu stiu daca e bine

| kokain explică (pentru anghelniuta):

Mersi multhappy

| anghelniuta a răspuns (pentru kokain):

Cu placere daca mai ai nevoie de ceva informatii poti sa-mi scrii prin sms deoarece am trecut prin asta si stiu foarte bine senzatiiile astea de aceia te voii ajuta cu placere.happy

| anghelniuta a răspuns (pentru kokain):

Draga mea aici nu merge vorba daca stii ca ee bine sau nu, daca te simt pregatita si destul de informata fa-o doar ca ar trebui sa fi sigura in el asta e cel mai important, prima oara ee mai greu insa in orce moment poti sa te oprestii, deoarece cite odata apar indoielii si doar tu poti sa scapii de ele, este alegerea ta cind sa incepii, daca te simtiii iubita si respectata de el poti so facii dupa parerea mea este normal doar ca ai grija cu protectia sper ca nu vreii la 15 ani sa fiii mamica, si ca sa nu apara nelamurii in sex cel mai bine ee sa vorbesti cu el si daca el e mai experimentat te va ajuta si totul se va primii de super, bafta sper ca te-am ajutat...happy

| anghelniuta a răspuns:

Si inca ceva daca va decideti sa faceti dragoste cel mai bine ee sa incepetii cu un petting ceia ce va stimula placerea si o va face mai intensa...happy