| PsiPepsi a întrebat:

..Acum cateva luni m-am combinat cu colega mea de banca, ea este singura fata la care am tinut si pe care o iubesc, dar ne-am despartit fiindca ne certam des, acum eu vreau sa ma schimb si sa ii arat asta, casa ne impacam. Ce as putea face sa ii arat ca sunt altfel si sa o fac sa se apropie iar de mine, stiu ca inca tine la mine...

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Primul raspuns e foarte bun, si mai ales daca vei reusi si dupa tot acelasi vei fi mai bine renunti depeacuma. Ce sa faci? pai spune-i ca o iubesti asa de mult incat poti sa renunti la totul incluzand si vechea ta personalitate (asa suna aiurea, mai modereaza tu sa sune mai frumos) ideea ai prins-o, asa ca mult noroc! sper ca team ajuat, funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| PsiPepsi explică (pentru Jony123):

Mersi de sfat, iar daca o sa reusesc sa ma impac cu ea vei primi cu sigurantabig grin. Daca nu, e un sfat bun si poate vei primibig grin

| Azµre a răspuns:

Ofera-i o zi speciala, seara cum vrei tu prin care ii arati cat demult tii la ea si o iubesti, sa-i arati ca tii si vrei ceva cu ea, ca-ti pare rau etc etc. putina imaginatie asta itit trebuie. Vrei sa te ajut da-mi add pe mess azure. b126149 si te ajut cu cea mai mare placere

| Allergikaa a răspuns:

Fetelor le plac baietii care lasa de la ei atunci caand se ceartahappy. Nu stiu ce motive ati putea avea voi de cearta, dar ca sa o convingi ca te-ai schimbat trebuie sa te schimbi cu adevarart.

Daca stii ca ea inca te place, nu-i greu sa o faci sa cedeze sentimentelor, trebuie doar sa fii indraznet, sa o iei in brate pe neasteptate sa o mai prinzi de mana dragalas, sa-i spui cati place cum zambeste cum e imbracata... abureli din astea.happy.

Toata treaba e ce faci dupa, daca stii ca o sa fie ca inainte mai bine o lasi in pace decat sa o faci sa suferebig grin.
Mult Succes:X!

| PsiPepsi explică (pentru Allergikaa):

Mersi de sfat, este diferit, toti imi zic ca sa o ignor cat mai mult ca se intoarce ea.ei bine nu e usor si nici ok...mersi mult:*

| EnemyWithin a răspuns:

Fii barbat si mergi la compromis mai des, certarile vor fi mai rare, poate in asta e cauza?