| Secret_9113 a întrebat:

Buna tuturor. am 12 ani si as vrea sa imi incep viata sexuala cu iubitul meu (19 ani). il iubesc foarte mult si suntem impreuna de 2 luni, insa imi e putin frica. el mi-a spus ca o sa ma doara putin la inceput si dupa aceea o sa fie frumos:X. voi ce parere aveti?

36 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu face prostia asta! Nici nu ştii ce este cu tine, şi vrei să faci sex. Crede-ne pe cuvânt, nu merită chiar deloc şi orice ţi-ar spune el, că e frumos, că e excelent, sunt doar aberaţii.
Ai doar 12 ani, ce naiba. Crezi că există dragoste la vârsta asta? Eu nu prea cred. Hai, revino-ţi.

| ignore a răspuns:

Mama:O si vrei" f bine". dupa o sa fie f frumos. primul copil sa ne anunti daca e f sau bhappy

| Papusik a răspuns:

Tu 12, el 19?
Sunteti impr doar de 2 luni?
Nu am nimic cu varsta ta doar ca nu cred ca ai incredere suficienta in el.
Poate vrea doar sa te f**a si dupa te lasa.
Orcum nu e problem mea tu oricum o vei face chair daca eu iti zic nu sau da.
Da o sa doara puutin sau puutin mai tare sad.
Un preludiu lung, ca sa fii destul de excitata va ajuta muult.
Nu uita de prezervative, esti prea mica ca sa poti creste un copil.
Succes! love struck

| VacutzaRoscata a răspuns:

Esti distrusa rau fato straight face si deloc inteligenta
nu vezi ce mare e fata de tine, nu relizezi si tu ca vrea doar sa se culce cu tine?straight face plus ca doua luni este foarte foarte putin

| SufletDeCopil a răspuns:

Vad ca cei de aici nu te-au luat in serios.
Pana la urma.Care e problema lor? Tu ai pus intrebarea sa primesti raspunsuri serioase nu batai de joc. Eu zic sa faci ce crezi tu ca este mai bine.da adevarat ca la inceput o sa te doara mai tare pentru ca mna e prima data dar dupa presupun ca va fi mai bine. Aveti grija sa va si protejati sa nu ramaneti cu o sarcina nedorita. Si asigurate ca asta este si dorinta ta nu numai e partenerului. Fi atenta sa nu regreti mai tarziu kiss

| SociallyDepressed a răspuns:

@SufletDeCopil Cred ca ai zis asta doar ca sa primesti funda oh go on Indemni o fata de 12 ani sa-si inceapa viata sexuala cu unul de 19 ani? Tu gandesti?

| FrozEenSoul a răspuns:

Salut!
Nu face greseala asta. Te foloseste!
Dupa ce te... iti zice pa si gata. Esti prea micuta straight face
Dupaia cand ajungi la 19 ani cu iubitul tau adevarat cum o sa ii zici a pai eu nu mai sunt virginaa de la 12 ani...
1 Esti prea mica
2 baiatul acela te foloseste
3 Oameni mari zic ca daca sti cum sa faci nu doare (asta nu stiu )
Nu fa asta. Ramane la decizia ta. Funda?

| lo a răspuns:

Ca te-a prostit usor.fata mea la varsta asta tot ce zboara se mananca, lasa baietii si pune mana pe jocuri de inteligenta si cauta in DEX ce inseamna "sex". Esti o copila din toate punctele de vedere iar el un imatur ca se gandeste la asa ceva cu o fata de lapte, pentru care esti o prada extrem de usoara. Tine-te tare ca pana la 18 ani nu ai nimic de pierdut. daca nu treaba ta lasa-te pacalita de toti barbatii care iti vor un renume "bun."Asteapta fata, toate la timpul lor, disfruta de copilarie cat mai poti.Nu te grabi, pentru binele tau si al viitorului tau!

| oCiudata a răspuns:

Buna,eu iti spun ca esti super mega extra foarte mica sa faci acest lucru.Eu cred ca esti prea mica sa ai un iubit, dar de 19 ani? De partea cu se*ul nu mai spun!
Te rog eu, stai in banca ta, ''iubitul'' tau de 19 ani vrea doar sa profite de tine!
STAI CUMINTE!

| Lullabies a răspuns:

Sa nu faci asta, vrea doar sa te foloseascca. Esti prea micuta, si trebuie sa iti mai traiesti copilaria. Daca chiar te iubeste o sa te astepte. Spune-i ca nu vrei sa faci nimic cu el, si daca se desparte de tine, inseamna ca nu te-a iubit si vrea doar sa te foloseasca, daca ramanne langa tine inseamna ca tine la tine.
Dar nu face greseala asta.

| DorelSudoru a răspuns:

rolling on the floorlaughinglaughingE nebun omu'cum poate sa se uite la tinelaughingPoi nici nu-i intra p**a calumealaughing... Daca nu cumva intrebarea era la caterinca si atunci date draculaughing

| Cåpåċεl a răspuns:

Fetitoo esti cam proasta din punctul meu de vedere.
Eu la 12 ani ma jucam cu papusilelaughingIar tu de la varsta asta vrei sex?
Du-te sa te footi in coor cu toti bolnavii.
El te foloseste si tu te lasi prinsa.
Copil tembel.straight face. Esti mai mica ca mine cu 2 ani fatoo.
Invata si lasa baietii de la 12 ani.
Copil distrus de soarta.
"Get a life"

| Aanyaa a răspuns:

Nu ti se pare ca e prea devreme/? ai tot timpul din lume sa faci si acest pas, dar virgina n-o sa mai fi niciodata, gandeste-te de doua ori inainte sa faci acest pas, s-ar putea ca mai tarziu sa iti para rauwinking

| ProjectJackpot a răspuns:

Mda... Eu nu stiu daca e bine sau nu! Du-te la un polititst si intreaba-l(nu uita sa specifici varsta ta si a perversului, pardon, adica baiatului cu intenti pure, care te iubeste enorm de mult.D-aia vrea sa-ti raneasca trupusorul!). Succes!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu face aceasta prostie!
El fiind mai mare dupa ce o sa faceti de mai multe ori sex o sa te lase balta!
Si mai ales ca esti si mica!
Deci clar NU!
.

| Bastet a răspuns:

Eu zic să faci sex cu el.la urma urmei, ce să pierzi? că se vede că n-ai creier, altfel nu întrebai.

| WillWright a răspuns:

Tu chiar nu-ti dai seama ca te foloseste?! Multi ar spune cala 12 ani si un sarut e prea devreme, dar SEX?!, Ma fato iti dai seama?! Omenii stii cum numesc asa fete ca tine?! => tirfe, fara suparare, Stai linistita si nu-ti strica copilaria.

| Nicoleta a răspuns:

Stai stai, cati ani ai zis ca ai? 12? :O
Stiai ca e ilegal ce vrei tu sa faci?
Stai fato calma ca se foloseste de tine si iti strica si viata.

| ILoveMyBed a răspuns:

Pauza, serios, 12 ani? eu am aceeasi varta si inca ma mai joc v-ati-ascunselea pe afara, si tu te gandesti la sex, eu care mias incepe viata sexuala la 23 ani, ca asa m-am hotarat, tu vrei sa faci sex, vezi ca poate te trezesti cu burta si sa rada toti prieteni tai de tine, poate ala o sa spuna la toata lumea, ce o sa faci?

| Simplicity a răspuns:

Omg la 12 ani se uita lumea la desene animate dar nu se gandeste la chestii din astea!
daca afla cineva ca ati facut-o el pote fi pus dupa gratii
un baiat normal de 19 ani nu ar propune asa ceva unei copile de12 ani...
poate ca esti dezvoltata fizic dar oricum inca nu esti pregatita de asa ceva!
m-ai dat gata fat-o...
mai asteapta vreo 5-6 ani si fa-o cu o persoana care cu adevarat te va iubi dar nu cu unul care numai se foloseste de tine!

| Xgirl a răspuns:

Fatah...ceu cu tine ai 12 ani, gandeste-te, dc un baiat de 19 ani ar vrea sa fie cu tine(pentru.SEX)daca faci prostia asta esti o nebuna,frate cate se pot intampla in ziua de azi, doamneh sa nu faci prostya asta tu ce vrei ca dp ce se foloseste de tine, MAH tu te nenorocesti pe viata.Ce I-Q ai? Chiar atat de fraierah esti? doamneh:laughing

| Xgirl a răspuns:

Mda...deci?

| TVDxDamon a răspuns:

La 12 ani? straight face
Mai bine ia o carte si citeste.

| Afrodita_7906 a răspuns:

Parerea mea este ca prietenul tau este un pedofil daca accepta sa o faca cu tine de la varsta asta si tu trebuie sa intelegi ca trebuie sa sa mai cresti cam vreo 6 ani pentru ca sa ti se dezvolte corpul.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Uita-te la desene.joacate cu papusiile dar nu sex.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Si de 2 luni...eu sunt cu al meu de 8 si ma intelege ca sunt mica.si eu am 15 ani si ma consider mica(el 17) dar uh la 12oh go onnici sa nu te gandesti sa-ti strici copilaria asa.

| ζøvع a răspuns:

Fata.am si eu 12 ani si am avut parte de unu tot de 19 ani...dar i-am dat cu flit.te foloseste.pe bune ti-o venit si tie luna asta menstruatia si vrei sa te **** deja? lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cancer de col uterin fericit si suferinta dupa fostul care a cautat doar sa te ademeneasca in pat fericita happy.
Sunt o nesimtita si obraznica, stiu. Dar si tu esti o proasta mica.

| gioia a răspuns:

Ai auzit vreodata de pedofili? Daca nu cauta pe google. Prietenul sigur e pedofil. E bolnav. Esti mult prea mica pentru sex. Asteapta pana cand mai cresti si intelegi cu adevarat ce inseamna asta.

| Jabawakizz a răspuns:

straight face Bai frate, deci sunteti sub orice critica! Cum dracul frate sa iti incepi viata sexuala la 12 ani?! Scuze, ai spus ca iubitul tau are 19 ani?! Cum asa!? Gasiti'va frate uni de varsta voastra iar, pentru intrebarea ta, NU E BINE!