| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor am 15 ani si cred ca am probleme cu timiditatea peste tot, la scoala uni ma fac gay si alte chestii pentru ca nu fumez, beau ca ei, etc si ei se lauda ca au nu stiu cate fete. eu sunt impreuna cu o fata de 1 an si ceva asa este si ea mai retrasa si nu se baga in seama cu toti si pentru mine este ok, in general nu prea ripostez daca cineva ma insulta nu-l bag in seama la scoala vorbeste cu fetele mai mult si am o fata colega de banca cu baietii mai putin pentru ca ma insulta mereu eu nu ma tund scurt pentru ca nu-mi sta bine si imi las parul mai lung in general poate si din cauza asta ma fac fata si alte chestii, nu stiu voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Tipule, in primul rand este foarte normal sa stai in compania persoanelor cu care te simti bine. Nu vad de ce ai sta pe langa ei daca nu-i suporti si mai ales daca te insulta. Cat despre faza cu parul mai lung, eu il port cam pana la umeri, iar cei care spun ca numai gay-ii fac asta pot sa se duca d***u cu parerile lor de doi bani. Eu cred ca esti un tip de treaba si mi-ar fi facut placere sa te cunosc. Prietenii mei respecta modul in care arat si cum ma port. Ca fapt divers, ai putea sa-mi faci si mie cunostinta cu 2-3 fete? laughing

| Alin2564 a răspuns (pentru JohnnyWylde):

De ce nu laughing

| Alin2564 a răspuns (pentru JohnnyWylde):

Normal de ce nu laughing

9 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nici nu ai idee cat lume nu ma suporta. mi se rupe de ei, eu imi vad de treburile mele, si cand ii vad in preajma mea incer sa ii enervez si mai tare

| motan444 a răspuns:

Ignorai sunt dobitoci te invidiaza ca fetele stau pe langa tine

| thezbx a răspuns:

Nu trebuie sa bei si sa fumezi ca sa fi cool

| Exilee a răspuns (pentru thezbx):

Asta a inteles dumneata din intrebarea lui?

Permite-mi sa te felicit stimate pentru intrebarea emisa. Dar nu ar trebui sa te lasi calcat in picioare. Eram si eu intr-o situatie similara. Ignora-i, chiar daca raspandesc vesti inutile/irelevante la adresa ta. Foarte bine daca ai o prietena big grin Iubeste-o, preutieste-o sid aruieste-i afectiune si nu-ti insusi faptele celorlalti! big grin

| thezbx a răspuns (pentru Exilee):

N-am citit toata intrebarea stimate

| piticu2100 a răspuns:

Sunt prosti care zic asa ceva, sunt invidiosi sau nu sunt multumiti de caracterul si fizicul lor de aia te i-au la misto ca sa uite de proprile defecte daca te-am ajutat funda! happy

| Val3Ety a răspuns:

Fii tu însuți! Tu ai propria ta personalitate, nu ți-o modela după alții! Să știi că, uneori, a fi diferit (în sensul bun) este un atu în viață!