| stefan806 a întrebat:

Buna tuturor!
Am o mare problema
Sunt barbat si...m-am indragostit tot de un barbat
NU SUNT GAY
Poate doar bisexual
IL IUBESC ENORM
IL DIVINIZEZ
CE SA FAC?
CUM SA IL FAC SA MA PLACA?
NU CRED CA E GAY SAU BISEXUAL

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Invita-l in club beti pana va ametiti si vezi cum decurg lucrurile

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate esti bisexual emotional, inseamna a iubi pe cineva de sex opus fara a avea atractie sexuala fata de persoana aia, nu stiu cum sa-l faci ca noi barbatii nu prea adoram homosexuali ca ne facem de ras

| mihai69 a răspuns:

Ciudat. Dar mă tem că nu ai ce face, va trebui să suferi în tăcere.
La câtă homofobie e în țara asta, cred că riști enorm fie și doar să-l întrebi ce părere are despre bisexuali...

| minrest a răspuns:

Nu este gay si nu il intereseaza ce sentimente aberante starneste fara sa vrea, posibi chiar sa te bata, multi procedeaza asa. Salut.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu te nasti homosexual, ci devii unul. Homosexualitatea e impotriva Lui Dumnezeu, tu nu ai reguli!

| AliGab a răspuns:

Daca nu esti gay atunci oi fi buburuza...Doamne ce ti-e si cu lumea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca unui individ ii plac femeile, barbatii dar ii mai place si de el insusi putem considera ca e trisexual?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Presimt ca o sa te alegi doar cu o masturbare in cazul tau

| MrLucas a răspuns:

Mi s-a facut pielea de gaina laughing
Daca nu e macar bisexual nici o sansa.

| AlinuTza2004 a răspuns:

Cere-i mamei ta bani de curve si du-te o sa revi la calea cea buna dupa.

| andyspuneda2000 a răspuns:

Spune-i doar ca iti place de el, si cine stie poate o sa ai o relatie mai buna decat cu o femeie(daca ai avut vreo femeie), dar fi sigur ca daca nu este bisexual s-au gay s-ar putea se iti iei bataie.