| FrumoasaYO a întrebat:

Am o relatie cu un baiat, l-am cunoscut si dupa cateva zile m-am culcat cu el eu fiind virgina parea de treaba si mi-a inspirat incredere.si alt motiv pentru care am facut asta m-a gandeam eu si spuneam am 18 ani si deja nu am inceput viata sexuala a fost si o curiozitate mai mult, dupa ce s-a intamplat mi-a spus ca va avea grija de mine sa stau linistita neam mai intalnit el fiind din bucuresti eu din vulcan ne intalneam cand puteam. dupa un timp i-am cerut sa punem intr-o relatie pe fb la care el a mentionat ca nu i place sa se afiseze niciodata nu i-a placut si sa nu ma supar. eu am dorit sa termin relatia cu el si i-am spus ce cred eu.ca de la inceput a vrut sa stam doar asa el a negat si a spus ca nu e cum zic eu si s-a suparat pana la urma a zis bine hai ca pun (adica sa puna pe fb ca suntem intr-o relatie). eu i-am zis nu te rog nu pune doar pentru ca ti-am zis eu am mai vorbit mi-a cerut sa ne vedem si nu am vrut nu stiu ce sa cred tine la mine sau nu, avand in vedere ca m-am cam grabit cu relatia sexuala stiu ca n-am facut bine si ca lucrurile trebuiau sa decurga mult mai tarziu dar stiti cum e cu fetele va rog astept comentariile Dumneavoastra cel mai bun raspuns si cel mai bun sfat fundita.kiss.

Răspuns Câştigător
| Heather2001 a răspuns:

Pai,te-ai grabit(nu cu varsta ci cu aceasta persoana), in sensul ca nu stiai exact daca tine la tine sau daca vrea sa fie ceva intre voi. Faptul ca a vrut sa se culce cu tine dar nu a vrut sa puna pe fb ca este intr-o relatie mie imi spune ca nu e decat un profitor, care a abuzat de corpul tau. Sfatul meu e sa termini definitiv relatia si sa nu te Mai lipesti de astfel de tipi.succes! funda?happy

1 răspuns:
| ralucutza12345 a răspuns:

Draga mea asa patesti cand nu gandesti inainte sa faci un lucru. stii vb aia: "unde nu-i cap vai de picioare"winking