| Larisa_3441 a întrebat:

Am un coleg in clasa pe care pot sa spun ca il iubesc am stat cu el in banca 1 an de zile nu este ca ceilalti tipi el este mai diferit este mai mic de statura dar asta parca il face si mai frumos este fiul directoarei de la un liceu din oras este placut de multe fete.Lui i-a placut de mine si eu parca aveam fluturasii in stomac cred ca ar fi vrut el sa fac eu primul pas.Acum imi pare rau ne-a mutat din banca de vreo 3 luni de zile si parca imi este dor de el.Cred ca nu ma mai place.De craciun anul trecut diriginta ne-a pus sa tragem biletele cui sa ii facem cadou. El m-a tras pe mine si el i-a spus:doamna ce sa ii iau? si face diriga lenjeri intima si am inceput sa rad nestiind ca e vorba chiar de mine.Sufar si cred ca nu am ce sa fac voi ce credeti? Imi pare rau ca m-am indragostit dar...asa e ea nu conteaza de cine si ca te-ai indragostit.

2 răspunsuri:
| covaci101 a răspuns:

Trebuie să încerci să vorbeşti cu el să fii mai comunicativă. Probabil că el a încercat candva şi tu l-ai respins şi nu mai ştie ce să creadă despre tine?! Invită-l o dată pe mess şi discută cu el, spune-i că în ciuda a ceea ce crede el despre tine tu l-ai simpatizat şi continui să îl simpatizezi încă! love struck

| IngerAlb a răspuns:

Imi pare rau.Dar vorbeste cu elwinking