| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele(sau baietii)cu principii in viata? Asta in cazul in care mai exista principii...

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Principii exista dar sunt putini cei care le respecta.In opinia mea cei care se conduc in viata dupa anumite principii sunt oameni in adevaratul inteles al cuvantului si intotdeauna te poti bizui pe ei la nevoie.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Rar de gasit asemenea persoane. Dar degeaba le si gasesti daca nu stii sa le tii langa tinebig grin

| Alisa a răspuns:

Sunt oameni cu capul pe umeri care sunt constienti ce vor de la viata si fac tot posibilul pentru a respecta acele principii pe care le au.
SI eu am principii si pana acum le-am respectat si urmat. Din punctul asta de vedere pot sa zic ca sunt impacata cu mine insumi.

| liz23 a răspuns:

Principiile sunt facute pentru a te ghida in diferite situatii.De cele mai multe ori sunt uitate in timp incercand sa intri in jocul celor din jur, aratand ca daca o persoana e rea, poti si mai sus.respectul se castiga atat prin corectitudinea de care se da dovada, profesionalism si dand dovada ca ceea ce esti este mai presus de rautatile din jur.

| AnAiLuI a răspuns:

De ex big grin eu stiu ce vreau de la viatabig grin deci :d respect :X

| katty_6203 a răspuns:

Oameni care cu adevarat stiu ce vor de la viata si nu se lasa influientati de nimeni si de nimic.Intr-adevar sunt demni de respect, nu prea mai gasesti astfel de persoane sau foarte rar.

| floand a răspuns:

Toata stima si respectul! E foarte bine sa stii ce vrei de la viata, desi e cam rar, pentru a sti in ce directie sa te indrepti!