| Corina64 a întrebat:

Buna tuturor, in urma unor teste negative de sarcina, in data de 21 Iulie aproape de ovulatie am avut o durere care a durat câteva ore și in zilele acestea am văzut și o schimbare in secreția vaginală. A doua zi am observat ca am o durere ușoară de sâni care de obicei apărea cam cu o sapt înainte de menstruație, acum văd ca ma doare desi mai am undeva la 2 sapt pana la menstruație. Știu clar ca nu exista ovulatie in timpul unei sarcini însă am uneori greață dimineața, dureri de stomac, constipație. Toate astea sa fie simptome ale ovulației care vor dura pana la instalarea menstruației?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu mergi la medic din moment ce nu ai liniste din cauza problemei? Cred ca iar se repeta intrebarea intr-o forma sau alta.Clar nu vei afla un raspuns corect aici.

| Corina64 explică (pentru dullcat):

Văd ca mai este o fata cu aceeași problema, dar momentan medicul meu este in concediu, iar eu urmează sa plec la fel. Momentan am vorbit doar la telefon însă nu am pus problema ca ar fi sau nu ceva innregula