| monykutza a întrebat:

Un baiat mi-a cerut sa fiu cu el dar mi-a spus ca trebuie sa facem si sex. eu i-am spus ca nu vreau sa fac sex cu el. ne intalneam aproape in fiecare zi si atunci cand ne intalneam doar noi 2 imi spunea "iubita". Intr-o zi il intreb daca suntem impreuna de imi spune asa, si el imi raspunde ca intr-un fel suntem. Aseara am vorbit cu el prin mesaje si la fiecare mesaj imi spunea " gagica mea", "draga mea" si "pop dulce".

Acum intrebarea este el chiar tine la mine si ar vrea sa fie cu mine sau ar vrea sa stea doar ca sa fac sex cu el?

Va rog fara raspunsuri la misto! multumesc!

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Este clar ca vrea sa fie impreuna cu tine doar ca sa faca sex.
Evita sa mai vorbesti cu el, deoarece astfel de baieti sunt niste nenorociti! Te va presa sa te culci cu el daca il vei accepta ca iubit.
Spune-i ca daca nu va inceta, atunci il vei spune parintilor tai sau a lui. Asta il va speria sigur.

Tu trebuie sa iti vezi de scoala si de carte... baiatul potrivit va aparea si el.

Bafta!

| elenis85 a răspuns:

Parerea mea e ca vrea doar sa fac sex cu tine, asta e un joc de a lor sa puna mana pe tine, cei care din prima te iau cu, iubita, draga, mai ales cu gagica sa stii ca nu sunt seriosi deloc, un baiat care intr-adevar tine la o fata sau o iubeste nu o sa recunoasca in veci asa repede. ai grija si fii cu bagare dde seama nu l lasa sa te ameteasca de cap cu replici de doi lei

| CrazyTeenager a răspuns:

Macar a fost sincer si ti-a zis din prima, intentiile lui fata de relatia dintre voi doi, frustratele de mai sus nu trebuiesc luate in seama, nu e nici-o vrajeala, el ti-a zis ce vrea de la tine pentru o posibila relatie, daca tu ai refuzat, atunci el putea sa caute sexul la alta si sa te lase pe tine balta, de fapt a fost un test sa vada ce fel de fata esti, daca esti mai usoara ori daca esti o provocare si merita sa aiba o relatie cu tine.

| LuizaaxD a răspuns:

Cred ca vrea doar sa faca sex cu tinethinking Daca de prima data ti-a impus aceasta conditie a unei eventuale relatii, cu siguranta asta vrea de la tine. Nu zic sa te desparti de el, dar zic sa stii la ce sa te astepti de la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca tine cat de cat la tine doar ca dorinta de a face sex e mai mare decat atractia pentru tine, eu zic sa ii explici ca e un bou pur si simplu si ca daca asta vrea el de la o fata la inceputul unei relatii sa se duca pe centura ca gaseste destule fete care vor acelasi lucru ca si el.happy

| NicOoleta a răspuns:

Cinstit cred ca nu tine de loc la tine, mai bine incheie discutia cu el cit mai repede, sa nu-ti para rau mai tirziu. funda?