| anonim_4396 a întrebat:

va rog cititi. Deci baiatul de care imi place a venit sambata la fratele meu. Am fost eu, el, verisoara mea si fratemiu. Ne-am uitat la un film etc. A inceput ploaia asa ca a ramas sa doarma la noi. A 2-a zi, dimineata fratele meu a plecat asa ca am ramas eu, verisoara mea si el. Am stai toti 3 in pat, eu langa el. L-am tinut in brate si am tinut un picior pe el. Nu a spus nimic. De regula daca o fata il tine de mana sau sare in spatele lui o da jos dar pe mine nu ma dat. Am ras impreuna, iar de atunci se uita la mine si zambeste, comunica mai mult decat de obicei, daca eu le spun ceva colegilor mei el spune" ba daca faceti ca ea sunteti fraieri"sau ceva de genul.Incearca sa ma enerveze si sa ma intarate. Crede-ti ca ma place? Eu il plac enorm pot spune ca il iubesc :X.

Răspuns Câştigător
| xXCrystyanXx a răspuns:

Ai spus ca dupa ce l-ai imbratisat ai remarcat o oarecare evolutie in comunicarea dintre voi.Asta spune tot. Unui baiat ii place foarte mult cand o fata il tine de mana/in brate.Incearca sa te enerveze? Sti vorba aia: Cine se tachineaza se si iubeste. Spune-i ca-l placi.Nu ai nimic de pierdut, doar de castigat.Bftwinking

2 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Cred ca te place. Daca a fost la tine, de ce nu il intrebi ca sa scapi o data de grija asta? Vorbeste cu el cand o sa fiti singuri. Mai mult ca tine la tine deci poti face tu primul pas daca nu vrei sa astepti.
Multa bafta. Sa fii iubita :*

| NyanCat a răspuns:

Da:Xxxxxx