| ankyamalia a întrebat:

va rog daca puteți sa ma ajutați cu niște sfaturi; am o relatie de 2 zile cu un baiat pe care îl cunosc de 5 ani(relatie la depărtare, pe Facebook)suntem din același oraș insa eu sunt plecată din tara, el mi-a cerut acum 2 zile sa fim impreuna si am acceptat; problema e ca el nu ma cauta, nu scrie; cand eu ii scriu tot timpul vorbim 2 minunte, nu cauta subiecte de vorba..de ce a vrut sa fie cu mine daca e asa? cererea lui a fost super wow,ceva la care nu ma așteptam, insa ce s-a intamplat de acum nu imi scrie! as dori niște sfaturi, ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Absolut nimic diferit față de ce făceai înainte.
Probabil „te-a cerut" doar ca să aibă și el pe cineva, să nu râdă lumea de el că nu „e împreună" cu nicio fată.

| ankyamalia explică (pentru mihai69):

Pai inainte ne vorbeam odata la 2 3 luni..ar trebui sa nu ii mai scriu nici eu?

| mihai69 a răspuns (pentru ankyamalia):

Ba da, dar în niciun caz de 7 ori pe zi. Cam odată pe săptămână sau chiar la zece zile - ținând cont că nici înainte nu vă rupeați în discuții.

| ankyamalia explică (pentru mihai69):

Ei Nuuu scriu de 7 ori pe zi...astazi i-am urat ceva de 1 Martie si atat, nu l-am mai cautat... daca eu nu ii scriu presupun ca nu o sa vorbim cu zilele

| MentalHolocaust a răspuns:

Faza e ca relatiile la distanta nu prea tin, si mai devreme sau mai tarziu tot se sfarsesc.

| Stephanie20 a răspuns:

Probabil din plictiseala. uita-te daca o sa se comporte asa si in restul zilelor, daca, da atunci next.

Bafta

| ankyamalia explică (pentru Stephanie20):

Ma mai gandesc ca poate fi pentru ca lucreaza noaptea si ziua cam doarme, insa daca își dorește își poate face timp sa imi scrie un buna... părerea mea