| alecsa004 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am samsunt s5250 va rog sa imi explicati cum pot descarca pozele de pe telefon pe calculator dar mai detaliat de o saptamana tot incerc dar nu reusesc. Va multumesc mult dau FUNDA!

1 răspuns:
| duck a răspuns:

In primul randai nevoie de un cablu de date... Pozele trebuiesc stocate pe cardul telefonului. Bagi cablul de date in pc si telefon si apoi intri in cardul telefonului, cauti pozele unde le-ai salvat, le copii si le lipesti oriunde pe hard-dick-ul pc-ul.