| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
Va rog sa ma ajutati ca numai pot de nervi! Vreau sa descarc niste melodii de pe calculator pe telefon si nu stiu cum.De 2 ore incerc sa bag niste amarate de melodii si nu imi iese.Am cablu USB si am si un folder cu toate melodiile care vreau sa le descarc pe telefon dar nu stiu cum.Habar n-am cum sa bag folderul ala in telefon.Va rog sa-mi explicati mai detaliat ca ma prind destul de greu.

2 răspunsuri:
| gwilliam a răspuns:

Pai nu prea stiu sigur la ce te referi cand zici cablu USB dar iti spun cum fac eu: am un cablu care il conectez un capat la telefon si un capat la calculator si in my computer imi apare o noua partitie care o deschid si copiez acolo tot ce vreau dupa care deconectez cablul si gasesc pe telefon tot ce am bagat...sau mai este o varianta...mai am card reader in care bag cardul din telefon si la fel prin my computer si copiez iar pe urma deconectez cardul si il bag in telefon si gasesc pe telefon tot ce am copiat.

| lecyn a răspuns:

Ai android pe telefon? Daca da seteaza optiunea cu care conectezi Usb-u la telefon. Daca nu merge incearca sa gasesti un Usb unde sa bagi cardul. Sper ca ti-am fost de ajutor.