| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult sa imi explicati si mie cum se pun pozele din telefon pe calculator. sp cum sa fac asta. ce imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| yoanna73 a răspuns:

Depinde de tel. eu am card de memorie

18 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Depinde de telefon, nu toate se comporta la fel. Macar spune modelul.

| viorel2c a răspuns:

Eu de ex. am un Sony-Ericsson il conectez prin cablu de date cu calculatorul iar acesta mi-l "vede" ca pe un memory-stick sau ca pe o partitie.De aici e foarte simplu, fac ce vreau cu fisierele din telefon, le pot muta, copia, sterge, redenumi sau pot sa adaug altele din calculator.Pentru toate astea nu-mi trebuie nici un soft, nici un cd de instalare ci doar cablu de date.

| kh1ss a răspuns:

Cablu de date sau cititor de carduri depinde de tel

| LittleZyzy a răspuns:

Prin cablu de date sau iti poti cumpara un bluetooth pentru calculator.

| sabina a răspuns:

Instaleaza cd'ul care l'ai primit impreuna cu telefonul mobil, si ai sa-ti dai seama.[ai nevoie si de usb'ul/firul bagat calculator si mobil] Sau mai simplu ar fi prin bluetooth, daca ai laptop cu bluetooth happy

| Cristiano_4083 a răspuns:

Depinde de tel... Daca ai bleothut la calculator si pe telefon le poti transfera asa sau daca ai card de memorie cumparati un cititor de card sau prn cablu de date sper sa functionezewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutati-ma pls... telefonul este motorola v3... am cablu de date, dar nu-mi afiseaza nimic pe calc... ca atunci cand bag camera foto. de pe camera stiu sa descarc... dar din telefon e prima oara si... nu stiu cum sa procedez... crying(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti trebuie un cablu de date. Ceri la un magazin de telefoane cablul de date cosmote sa orange sau vodafone adica in ce retea esti tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti trebuie un cablu de date

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cablul de date.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa sterg datele de pe cardu de memorie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am telefon samsung si nu stiu sa bag pe calculator poze.plz ce ma fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un LG KP 501 si pot si prin bluetooth si prin usb si prin card de memorie e simplu sau citeste cartea de la telefon eu asa am inteles mai bine transferurile dar si depinde de telefon mai este o varianta du-te la un service de reparat telefoane si iti explica ei ce trebuie sa faci! Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rhz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cablu de date

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa pun imaginile de pe cardul de memorie in calculator eu am un samsung3050 ajutati-ma am si cablu de date dar nu merge ajutati-ma

| CrY_5484 a răspuns:

Pai eu am un nokia PC, dar nu pot sa pun poze pe el ce sa fac?
dap am BlueSoleil
ce sa fac?