| serbiendeny a întrebat:

Aseara am fost la un majorat impreuna cu iubitul meu și el îmi tot spunea sa beau. Apoi m-am amețit puțin și dintr-o data el a început sa se comporte foarte ciudat, am dansat impreuna și după ceva timp tot a ieșit afara sa fumeze și a stat jumătate de ora, după ce am văzut ca el nu era înăuntru am ieșit afara și l-am văzut impreuna cu o fata, apoi am mers pana la baie și a venit și el, am ieșit amândoi afara din baie, a intrat fata aia in baie și mi-a spus ca el merge sa bea un Shot și când eu am spus ca vreau sa merg și eu cu el mi-a spus sa rămân aici, după un minut am mers după el și nu era acolo am intrat in baie și el era acolo cu fata aia într-un colț, când m-a văzut acolo s-a dat in spate și nu știa ce sa îmi spună ca a făcut acolo cu ea. Eu cred ca m-a înșelat... Toata seara era impreuna cu fata aia. Voi ce credeți?

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

straight face
depinde ce intelegi prin inselat
dar e clar ca a flirtat cu aia... si chiar daca nu a sarutat-o, e de ajuns sa stii ca se da la alta(mai ales cand esti si tu prin preajma ) ca sa-ti dai seama ca nu o sa tina.

| serbiendeny explică (pentru Th3AbSinTh3):

Suntem impreuna de 6 ani și niciodată nu am fost pusă in situația asta, nu am văzut nimic concret, dar gândul ca l-am văzut cu fata aia ma omoară, astăzi când i-am spus a zis ca nu a făcut nimic și ca trebuie sa am încredere in el

| MidnightR a răspuns (pentru serbiendeny):

Imi pari mai mult a catel de companie decat iubita lui.

| serbiendeny explică (pentru MidnightR):

De ce crezi asta?

| sofisis a răspuns (pentru serbiendeny):

laughing) Ce nesimtit. Te-a imbatat ca sa aiba el cale libera la tipa aia... oribil.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este mai mult decat evident intentia lui de a se descotorosi de tine, fiindca i s-a pus ''pata'' pe fata respectiva. big grin

| Madntc a răspuns:

Păi dacă era cu alta normal că te-a înșelat.